poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Německá Evropa: nové mocenské krajiny ve znamení krize

Další autoři: Alena Bakešová

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Publikace jedné z hlavních intelektuálních osobností posledních desetiletí se zabývá postupným utvářením nové role Německa v Evropě a problematickým formováním německé Evropy. Věnuje se ohrožení…
Publikace jedné z hlavních intelektuálních osobností posledních desetiletí se zabývá postupným utvářením nové role Německa v Evropě a problematickým formováním německé Evropy. Věnuje se ohrožení Evropy a krizi politična.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vydání první, česky, Filosofie a sociální vědy, 53

Věnuje se ohrožení Evropy a krizi politična. Zkoumá přitom německou politiku úsporných opatření, zastaralost současných národních i evropských ekonomických přístupů a potřebu nové evropské koncepce společnosti a politiky. Klade si otázky,

Pro vydání: Vydání první, česky, Filosofie a sociální vědy, 53

Věnuje se ohrožení Evropy a krizi politična. Zkoumá přitom německou politiku úsporných opatření, zastaralost současných národních i evropských ekonomických přístupů a potřebu nové evropské koncepce společnosti a politiky. Klade si otázky, co to znamená požadovat více svobody, více sociální jistoty či více demokracie v Evropě. Nakladatelská anotace.

Publikace jedné z hlavních intelektuálních osobností posledních desetiletí se zabývá postupným utvářením nové role Německa v Evropě a problematickým formováním německé Evropy.

Můj názor na knihu Německá Evropa:

zrušit
Originál: Deutsche Europa. (německy)
Vydání první, česky, / Filosofie a sociální vědy, 53, 98 stran, ISBN: 9788070074367
TOPlist