poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Boty do nebe

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Začal podzim, dozrává ovoce a lesy jsou plné hub. Poklidná idyla v Kapličkách i okolních vesnicích je však narušena, když náhle zemře místní knihovnice a kronikářka a její kamarádka. U obou se na…
Začal podzim, dozrává ovoce a lesy jsou plné hub. Poklidná idyla v Kapličkách i okolních vesnicích je však narušena, když náhle zemře místní knihovnice a kronikářka a její kamarádka. U obou se na první pohled zdá, že příčinou smrti bylo selhání srdce.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2012, česky, MOBA / Původní česká detektivka, Krimi, sv. 162, Brno

V poklidných Kapličkách jsou nalezena mrtvá těla dvou starších žen. Obě zemřely záhy po jídle a i když na první pohled jejich smrt vypadá na selhání srdce, záhy policie zjistí, že byly otráveny jedem z oměje.

Pro vydání: Vyd. 1., 2012, česky, MOBA / Původní česká detektivka, Krimi, sv. 162, Brno

V poklidných Kapličkách jsou nalezena mrtvá těla dvou starších žen. Obě zemřely záhy po jídle a i když na první pohled jejich smrt vypadá na selhání srdce, záhy policie zjistí, že byly otráveny jedem z oměje. Zároveň se objevuje podezření, že i jiná úmrtí v nedávné minulosti mohla mít stejnou příčinu. Do pátrání po pachateli se pouští nejen policie, ale i překladatelka Marie, která již s policií několikrát neoficiálně spolupracovala a ve vesničce žije, takže může k objasnění případu přispět mnoha postřehy.

Detektivní román ze zdánlivě poklidné vesničky, ve kterém po vrahovi dvou starších žen pátrá nejen policie, ale i příležitostná amatérská vyšetřovatelka Marie Kovandová

Detektivní román ze zdánlivě poklidné vesničky, ve kterém po vrahovi dvou starších žen pátrá nejen policie, ale i příležitostná amatérská vyšetřovatelka Marie Kovandová.

Můj názor na knihu Boty do nebe:

zrušit
, Vyd. 1., česky, MOBA, / Původní česká detektivka, Krimi, sv. 162, Brno, 222 stran, ISBN: 9788024346304
TOPlist