poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Šamanský bubínek

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Marie Kovandová se nechá zlákat kamarádkou a společně začnou navštěvovat Ženský kruh. Je to neformální skupina, která se věnuje ezoterickým praktikám, muzikologii, meditacím. Přes prvotní skepsi je…
Marie Kovandová se nechá zlákat kamarádkou a společně začnou navštěvovat Ženský kruh. Je to neformální skupina, která se věnuje ezoterickým praktikám, muzikologii, meditacím. Přes prvotní skepsi je Marii ve společnosti těchto žen dobře a s nadšením se chystá na další setkání. Jenže jedna z jejích nových přítelkyň je zavražděna. Co se přesně stalo, kdo je vrah a proč musela Soňa zemřít?

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vydání první, česky, Původní česká detektivka, Krimi, 231. svazek

Marie Kovandová začne společně se svojí kamarádkou navštěvovat Ženský kruh. Je to neformální společenství žen zajímajících se o ezoteriku, meditace a jiné alternativní praktiky. Jedna z jejích nových přítelkyň je ale

Pro vydání: Vydání první, česky, Původní česká detektivka, Krimi, 231. svazek

Marie Kovandová začne společně se svojí kamarádkou navštěvovat Ženský kruh. Je to neformální společenství žen zajímajících se o ezoteriku, meditace a jiné alternativní praktiky. Jedna z jejích nových přítelkyň je ale nalezena mrtvá pod okny svého bytu a je zřejmé, že k pádu jí někdo pomohl. Policie v čele s kapitánem Klenským se ujímá vyšetřování, ale ani Marie nezůstává pozadu a pouští se jako obvykle do pátrání.

Detektivní román, ve kterém kapitán Klenský, jako obvykle s pomocí své přítelkyně překladatelky Marie, vyšetřuje vraždu ženy nalezené pod okny svého bytu.

Můj názor na knihu Šamanský bubínek:

zrušit
Vydání první, česky, / Původní česká detektivka, Krimi, 231. svazek, 221 stran, ISBN: 9788024367354
TOPlist