poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Muž, který stvořil Šifru mistra Leonarda: neautorizovaný životopis Dana Browna

Další autoři: Zdík Dušek (překladatel), Zdík Dušek

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Syn učitele matematiky a hudebnice vyrostl přímo v areálu elitní školy, aby se posléze stal učitelem jako jeho otec, jenom pro změnu angličtiny. To ale neuspokojovalo jeho ambice ani touhu po…
Syn učitele matematiky a hudebnice vyrostl přímo v areálu elitní školy, aby se posléze stal učitelem jako jeho otec, jenom pro změnu angličtiny. To ale neuspokojovalo jeho ambice ani touhu po dobrodružství, takže se vydal rovnou do Los Angeles, aby se proslavil coby profesionální skladatel a zpěvák pop music. Když ale pochopil, že světová pěvecká hvězda z něj nikdy nebude, vrhl se jiný druh umění: napsal román. A druhý a třetí.
Potom se ale stalo něco, něco nepostižitelného, snad souhra šťastných okolností, tvrdá práce, absolutní posedlost snem o veliké slávě anebo všechno dohromady a celý svět náhle nemluvil o ničem jiném.
Ne tohle není pohádka - to je životopis!

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2006, česky, Metafora, V Praze

Kniha líčí neúspěšnou Brownovu kariéru skladatele a zpěváka pop music, jeho zájem o evropské i americké tajemno, okolnosti vzniku jeho próz "Digitální pevnost", "Andělé a démoni" a jeho přerod v celebritu americké literatury po

Pro vydání: Vyd. 1., 2006, česky, Metafora, V Praze

Kniha líčí neúspěšnou Brownovu kariéru skladatele a zpěváka pop music, jeho zájem o evropské i americké tajemno, okolnosti vzniku jeho próz "Digitální pevnost", "Andělé a démoni" a jeho přerod v celebritu americké literatury po napsání knihy "Šifra mistra Leonarda". - Fotografická příloha.

Životopis amerického spisovatele Dana Browna, autora knihy "Šifra mistra Leonarda"

Životopis amerického spisovatele Dana Browna, autora knihy "Šifra mistra Leonarda".

Můj názor na knihu Muž, který stvořil Šifru mistra Leonarda:

zrušit
TOPlist