poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Víš, co má v plínce myš?

Další autoři: Hynek Vilém (autor), Hynek Vilém

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Půvabná kreslená knížka známého belgického spisovatele a ilustrátora Guido van Genechtena, která se brzy stala světovým bestsellerem. S textem básníka Hynka Viléma pobaví jemným humorem a navíc naučí…
Půvabná kreslená knížka známého belgického spisovatele a ilustrátora Guido van Genechtena, která se brzy stala světovým bestsellerem. S textem básníka Hynka Viléma pobaví jemným humorem a navíc naučí vaše dítě chodit na nočníček.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2009, česky, Barrister & Principal, Brno

Celostránkové ilustrace zvířátek v plenkových kalhotkách doplňuje jednoduchý příběh o myšce, která naučí ostatní zvířátka chodit na nočník. Nejprve ale zjistí, co má které zvířátko v plínce - společně s ní to může odklopením plínky poznat

Pro vydání: Vyd. 1., 2009, česky, Barrister & Principal, Brno

Celostránkové ilustrace zvířátek v plenkových kalhotkách doplňuje jednoduchý příběh o myšce, která naučí ostatní zvířátka chodit na nočník. Nejprve ale zjistí, co má které zvířátko v plínce - společně s ní to může odklopením plínky poznat i čtenář.

Veselý veršovaný bohatě ilustrovaný příběh o tom, které zvířátko už umí chodit na nočník a které má zatím plné plínky. Pro nejmenší.

Můj názor na knihu Víš, co má v plínce myš?:

zrušit
TOPlist