poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Deset polibků

Další autoři: Jana Jašová (překladatel)

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

U dveří lady Isabel Townsendové klepe další muž, a to znamená jediné – otec jí prohrál v kartách. Zase! Když se však dozví, že to bylo naposledy, nevnímá lady Isabel jeho náhlou smrt jako bůhvíjaké…
U dveří lady Isabel Townsendové klepe další muž, a to znamená jediné – otec jí prohrál v kartách. Zase! Když se však dozví, že to bylo naposledy, nevnímá lady Isabel jeho náhlou smrt jako bůhvíjaké vysvobození – pravidelné návštěvy rozdychtěných domnělých snoubenců, nárokujících si jak její ruku, tak neexistující věno, patří k těm z menších starostí jejího života. Ani lord Nicholas St. John nemá o zájem opačného pohlaví nouzi. Dříve ho snad i sám iniciativně vyhledával, ale od chvíle, co ho populární ženský magazín Perly a peleríny veřejně označil za jednoho z nejpřitažlivějších svobodných mládenců v Londýně, před ním musí doslova utíkat. Když se tedy naskytne příležitost odjet z Londýna (a jen tak mimochodem pomoct příteli najít jeho sestru), neváhá lord Nicholas ani minutu. Že ho tento útěk před ženami – tedy pardon, pátrání – osudově zavede přímo k lady Isabel, přece nemohl tušit. Druhý titul z úspěšné série historických romancí z Anglie první poloviny 19. století.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2012, česky, Ikar, Praha

Když se zase jednou hlavní hrdince románu lady Isabel podaří zbavit neodbytného muže, který jí "znovu" vyhrál v kartách na jejím otci a doví se, že to bylo naposledy, protože je po smrti, ani se jí příliš neuleví. Daleko větší starosti jí dělá

Pro vydání: Vyd. 1., 2012, česky, Ikar, Praha

Když se zase jednou hlavní hrdince románu lady Isabel podaří zbavit neodbytného muže, který jí "znovu" vyhrál v kartách na jejím otci a doví se, že to bylo naposledy, protože je po smrti, ani se jí příliš neuleví. Daleko větší starosti jí dělá zodpovědnost za jejich sídlo, aby se udrželo nad vodou. Mužskou hlavní postavou je lord Nicholas St. John, kterého populární magazín Perly a peleríny označí za jednoho z nejlepších svobodných mládenců Londýna. Od té chvíle kamkoli se hne, dívky a ženy na něho pořádají téměř nájezdy. Je rozhodnutý odjet, navíc ho přítel požádá o pomoc při pátrání po své zmizelé sestře, a tak mu již nic nestojí v cestě. Ovšem osud ho při hledání zavede až k lady Isabel. Jak jejich setkání dopadne?

Druhý titul ze série historických romancí z Anglie první poloviny 19. století, v němž se mladá lady, kterou otec nejednou prohrál v kartách, potká s lordem, jež byl jedním ženským magazínem prohlášen za dobrou partii a o ženy zájem vůbec nemá.

Můj názor na knihu Deset polibků:

zrušit
Originál: Ten ways to be adored when landing a Lord (anglicky)
, Vyd. 1., česky, Ikar,, Praha, 398 stran, ISBN: 9788024918945
TOPlist