poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Učíme děti mluvit a vyprávět, aneb, Sedmero pohádek o sedmi kouzelnících

Další autoři: Pavla Hovorková

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Jak to udělat, aby děti měly zájem dobře mluvit? Žijí světem pohádek. Připravili jsme jich pro ně sedm. Každá z nich se věnuje jedné mluvní dovednosti a poskytuje hravé návody, jak zafixovat účinné…
Jak to udělat, aby děti měly zájem dobře mluvit? Žijí světem pohádek. Připravili jsme jich pro ně sedm. Každá z nich se věnuje jedné mluvní dovednosti a poskytuje hravé návody, jak zafixovat účinné návyky vedoucí ke správné výslovnosti a přirozeně znějící mluvě. Projdou si tak 1) Pohádku dýchací - O maxifuku čaroděje Větrníka aneb Když do trumpety pořádně nefoukneš, tak ti nezatroubí. 2) Pohádku volací 5- O dalekonosném hlasu Mááága dááálek dalekýýých aneb Když voláš do dálky, tak každé slovo hodně natahuj – pak se ti hlas rozezní jako zvon. 3) P ohádku vystřelovací - O pistolníkovi Prskavkovi Prdlivkovi a o výbuchu v jeho kouzelnických ústech aneb Vyslovuj pořádně nejen začátky slov, ale i jejich konce. Ty musí v ústech doslova vybuchovat. 4) Pohádku krkolomnou - O čaroději Pečlivkovi Přesňáčkovi aneb Vyslovuješ správně každé písmenko a dokážeš přeskakovat všechny překážky jazykolamů? 5) Pohádku ptačí neboli muzikantkou - O Čaroději se zlatem v hrdle aneb Máš hlas uspávácí nebo probouzecí? Nauč se od ptáčků mluvit a zpívat pro radost. 6) Pohádku divadelní - Kouzelník Principál je stvořitelem pohádkových postav i mluvících zvířat (On si je totiž vyřezává ze dřeva.) aneb Proměňuj hlas podle podoby a povahy loutky, kterou rukama právě oživuješ! 7) Pohádku korunovační - O kouzelníkovi Bijákovi, králi všech pohádkových králů aneb O novém kinematografu, ve kterém se pohádkový film díky čarodějnickým učňům Tomášovi a Bětce nikdy nepřetrhne. Pohádkové příběhy navíc rozvíjejí dětskou fantazii a schopnost popisovat slovy svoje představy. Kniha je určená nejen rodičům, ale i školkám a školám, na CD proto najdete metodické listy jak s učebnicí pracovat a vzorová videa cvičení.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 1. vyd., 2015, , Edika, V Brně

Šišlavý Tom a ukuňkaná Bětka se setkávají se sedmi kouzelníky, kteří jim pomohou naučit se lépe mluvit. Prostřednictvím příběhů si děti zafixují návyky vedoucí ke správné výslovnosti a přirozeně znějící mluvě. Jednotlivé úkoly nacvičují správné dýchání,

Pro vydání: 1. vyd., 2015, , Edika, V Brně

Šišlavý Tom a ukuňkaná Bětka se setkávají se sedmi kouzelníky, kteří jim pomohou naučit se lépe mluvit. Prostřednictvím příběhů si děti zafixují návyky vedoucí ke správné výslovnosti a přirozeně znějící mluvě. Jednotlivé úkoly nacvičují správné dýchání, vyslovování znělých i neznělých hlásek, jazykolamy a melodický tón hlasu. Připojené CD obsahuje video nahrávky všech cvičení a metodické listy pro práci s knihou, které lze využít doma nebo ve škole. Příručka je vhodná jak pro rodiče, tak i pro učitele mateřských a základních škol.

Sedmero pohádek pro správné dýchání, vyslovování, zvládnutí jazykolamů a zpěvnost hlasu. Metodická příručka určená především pro práci rodičů s dětmi předškolního a mladšího školního věku. Součástí knihy je CD s video nahrávkami a metodickými listy.

Můj názor na knihu Učíme děti mluvit a vyprávět, aneb, Sedmero pohádek o sedmi kouzelnících:

zrušit
, 1. vyd., , Edika,, V Brně, 119 stran, ISBN: 9788026606215
TOPlist