poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Architekt ledových snů

Další autoři: Karel Tabery

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Smyšlený příběh židovského architekta Jákoba Levinského se odehrává v kulisách historických událostí první poloviny 20. století, je naplněn řadou dramatických situací a překvapivých zvratů.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 1. vyd., 2003, česky, Doplněk, Brno

Židovský architekt Jákob Levinský na sklonku svého života, plného dramatických zvratů, rekapituluje a hodnotí svůj život, který se odehrál v první polovině 20. století. Zároveň si klade otázky o smyslu umění, postavení umělce ve společnosti či vztahu

Pro vydání: 1. vyd., 2003, česky, Doplněk, Brno

Židovský architekt Jákob Levinský na sklonku svého života, plného dramatických zvratů, rekapituluje a hodnotí svůj život, který se odehrál v první polovině 20. století. Zároveň si klade otázky o smyslu umění, postavení umělce ve společnosti či vztahu politiky a společnosti. Autor používá ve své knize nadsázku a smysl pro humor stejně jako citovou angažovanost. Kniha byla ve Francii vyhodnocena roku 1992 jako nejlepší kniha sezony.

Smyšlený příběh židovského architekta Jákoba Levinského se odehrává v kulisách historických událostí první poloviny 20. století

Smyšlený příběh židovského architekta Jákoba Levinského se odehrává v kulisách historických událostí první poloviny 20. století.

Můj názor na knihu Architekt ledových snů:

zrušit
Originál: Architecte des glaces (francouzsky)
, 1. vyd., česky, Doplněk,, Brno, 76 stran, ISBN: 8072391569
TOPlist