poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Jelita: ze života lůzrů

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Kultovní komiks z časopisu Bravo konečně v souborném vydání! Doplněno bonusovými materiály v podobě nikdy nevydané epizody nebo unikátního pohledu do tvůrčí dílny Jak se kreslí Jelita.

Čtyři…
Kultovní komiks z časopisu Bravo konečně v souborném vydání! Doplněno bonusovými materiály v podobě nikdy nevydané epizody nebo unikátního pohledu do tvůrčí dílny Jak se kreslí Jelita.

Čtyři pubertální kamarádi si užívají všeho, co zvláštní věk mezi dětstvím a dospělostí nabízí: prvních lásek, prvního sexu, prvně vydělaných peněz, hloupých učitelů, fakt hodně trapných situací, tajného pěstování marihuany, krvežíznivých piraní, mrtvol ve škole či podivných mimozemšťanů. Nechybí romantika, napětí, odvážné scény, a hlavně hromady a hromady humoru.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2014, česky, Paseka, V Praze, a Litomyšli

Čtyři pubertální kamarádi si užívají všeho, co zvláštní věk mezi dětstvím a dospělostí nabízí: prvních lásek, prvního sexu, prvně vydělaných peněz, hloupých učitelů, fakt hodně trapných situací, tajného pěstování marihuany, krvežíznivých

Pro vydání: Vyd. 1., 2014, česky, Paseka, V Praze, a Litomyšli

Čtyři pubertální kamarádi si užívají všeho, co zvláštní věk mezi dětstvím a dospělostí nabízí: prvních lásek, prvního sexu, prvně vydělaných peněz, hloupých učitelů, fakt hodně trapných situací, tajného pěstování marihuany, krvežíznivých piraní, mrtvol ve škole či podivných mimozemšťanů. Nechybí romantika, napětí, odvážné scény, a hlavně hromady a hromady humoru. Doplněno bonusovými materiály v podobě nikdy nevydané epizody nebo unikátního pohledu do tvůrčí dílny Jak se kreslí Jelita. Nakladatelská anotace. Kráceno.

Souborné vydání komiksových epizod o čtyřech pubertálních kamarádech, které průběžně vycházejí v časopisu Bravo. Určeno pro starší děti a mládež.

Recenze: Překvapení z Brava

Jelita nejsou tak úplně originální, vycházejí z dlouhodobě oblíbeného žánru teenagerských filmových a televizních komedií či románů, chvílemi styl jejich humoru připomene dnes už pozapomenuté komiksy a kreslené vtipy Miloslava Švandrlíka s…
Pavel Mandys, 15. října 2014, iLiteratura.cz

Můj názor na knihu Jelita:

zrušit
, Vyd. 1., česky, Paseka,, V Praze, a Litomyšli, 62 stran, ISBN: 9788074325137
TOPlist