poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Draci středověkého světa

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Co je to vlastně drak? Jakou úlohu mělo toto fascinující stvoření v myslích lidí, kteří byli přesvědčeni o jeho existenci?
Drak jako celoevropský fenomén -Tváří v tvář ďábelskému nebezpečí Vrchol…
Co je to vlastně drak? Jakou úlohu mělo toto fascinující stvoření v myslích lidí, kteří byli přesvědčeni o jeho existenci?
Drak jako celoevropský fenomén -Tváří v tvář ďábelskému nebezpečí Vrchol hrdinské kariéry – Rodový strom dračích legend – Mýtický drakobijce pod nátěrem křesťanské ideologie - Béowulf se proslavil tím, že zabil hned dva netvory - Výkladní skříň moci samotných pekel - Na britských ostrovech se to draky hemží - Cid vyhání požírače dětí - Obrovský plaz v klášterní zahradě - Jsou i kladní dračí hrdinové - V Alpách rytíře nepotřebují - Drakovražda na krakovském Wawelu – Ani slovanské legendy nejsou bestií ušetřeny - Bruncvík českým králem? - Bible, teologové a svatí versus draci - Antikristův ohon sráží hvězdy z oblohy - Bitva na nebi, dravé šelmy vládnou zemi - Král všeho zlého Řehoř Veliký snímá klatbu z Bestiáře - Hadi, štíři, škorpioni, bazilišci - Salamandr se stává obětí alchymistů - Meluzína, nejzpolitizovanější evropský drak - Poslední ozvěny pohanských časů

Můj názor na knihu Draci středověkého světa:

zrušit
, Vyd. 1., česky, Mladá fronta, / Kolumbus, sv. 177, Praha, 245 stran, ISBN: 8020412263
TOPlist