poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Honicí psi

Další autoři: Kateřina Krištůfková

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Po sedmnácti letech je znovu otevřen případ vraždy mladé dívky s tím, že rozhodující důkaz, který vedl k usvědčení pachatele, byl zfalšován. Vrchní komisař William Wisting je jako šéf někdejšího…
Po sedmnácti letech je znovu otevřen případ vraždy mladé dívky s tím, že rozhodující důkaz, který vedl k usvědčení pachatele, byl zfalšován. Vrchní komisař William Wisting je jako šéf někdejšího vyšetřovacího týmu pohnán k zodpovědnosti a suspendován. Po celou svou policejní kariéru honil zločince, teď se však stává štvanou zvěří sám.
Má na krku policejní inspekci i média a všichni mu kladou nepříjemné otázky. Na vlastní pěst se musí pokusit očistit své jméno a zjistit, kdo tehdy falešný důkaz vyrobil. Nechce se mu přitom věřit, že by to byl někdo z jeho týmu. Ale kdo tedy? A jaký k tomu měl důvod? Nabízí se také další otázka: Byl onen odsouzený člověk skutečně nevinný?
Když zakrátko zmizí další děvče, mají nejen Wisting, ale i jeho kolegové o čem přemýšlet a hon se na všech stranách rozbíhá naplno.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vydání první, česky, Thrill, svazek 6

Vrchní komisař William Wisting se spolu se svým vyšetřovacím týmem cítí jako smečka honicích psů - urputně a nemilosrdně pronásledují zločince. Někdy až příliš urputně. Nyní se štvanou zvěří stává sám Wisting. Po sedmnácti letech je znovu otevřen

Pro vydání: Vydání první, česky, Thrill, svazek 6

Vrchní komisař William Wisting se spolu se svým vyšetřovacím týmem cítí jako smečka honicích psů - urputně a nemilosrdně pronásledují zločince. Někdy až příliš urputně. Nyní se štvanou zvěří stává sám Wisting. Po sedmnácti letech je znovu otevřen případ vraždy mladé dívky a Wisting je obviněn ze zfalšování důkazu. O správnosti svého tehdejšího rozhodnutí je stále pevně přesvědčený, ale pochybnosti v něm vzbuzuje někdo z jeho týmu. Někdo, kdo kdysi mohl zfalšovat důkazy. Suspendovaný a vyslýchaný Wisting se snaží očistit svoje jméno a zjistit pravdu. Pomáhá mu jeho dcera Line, novinářka píšící kriminální rubriku pro jeden bulvární deník. A záhy zmizí další dívka. Hon na všech stranách pokračuje.

Norský detektivní román s komisařem Wistingem. Po sedmnácti letech je znovu otevřen případ unesené a zabité dívky, v němž kdosi zfalšoval hlavní důkaz.

Recenze: Začíná hon na „čarodějnice“

Sever je mrazivý a pochmurný, stejně jako příběh z policejního prostředí chladného Norska, nová detektivka z pera Jørna Liera Horsta. Sedmnáct let stará vražda mladé dívky z bohaté rodiny je znovu otevřena. Usvědčený vrah je podmínečně propuštěn na…
Pavel Polcar, 7. března 2017, VašeLiteratura.cz

Můj názor na knihu Honicí psi:

zrušit
Originál: Jakthundene. (norsky)
Vydání první, česky, / Thrill, svazek 6, 379 stran, ISBN: 9788074735028
TOPlist