poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Oběť

Další autoři: Karel Šmejkal (překladatel), Karel Šmejkal

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Další díl policejní série od autora, který důvěrnou znalost prostředí prokázal již v předchozích dvou knihách z této řady. Znovu se setkáváme s hrdiny minulých příběhů, opět jsme účastni jejich…
Další díl policejní série od autora, který důvěrnou znalost prostředí prokázal již v předchozích dvou knihách z této řady. Znovu se setkáváme s hrdiny minulých příběhů, opět jsme účastni jejich profesionálních a osobních vítězství i ztrát. Autor nás již potřetí zavádí do podsvětí zločinu i světa dokonale organizovaného a disciplinovaného boje proti němu. Ocitáme se mezi policisty svědomitými, chytrými, ambiciózními, rovnými, ale rovněž tak i sobeckými, chybujícími, méně nadanými a méně poctivými. Ve všech případech však jde samozřejmě o policisty americké.

Tento příběh je rozhodně zajímavou exkurzí do Iůna policejního sboru amerického velkoměsta, ale současně umožňuje nahlédnout do psychologie aktérů na obou stranách zákona.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 1. vyd. v českém jazyce, 2004, česky, BB art / Medaile cti, Praha

Filadelfie je město s pověstí ráje zločinu a není proto divu, že ji autor zvolil jako vhodnou kulisu, do níž umístil své hrdiny i antihrdiny, vesměs policisty, jejichž životy jsou denně zmítány mezi násilím, podvody,

Pro vydání: 1. vyd. v českém jazyce, 2004, česky, BB art / Medaile cti, Praha

Filadelfie je město s pověstí ráje zločinu a není proto divu, že ji autor zvolil jako vhodnou kulisu, do níž umístil své hrdiny i antihrdiny, vesměs policisty, jejichž životy jsou denně zmítány mezi násilím, podvody, přetvářkou a korupcí, ale kteří si přes to zachovávají své city a touhy a zůstávají proto lidmi stejnými, jako jsou ti mimo zdi policejní stanice. To, že v dramatickém prostředí zločinu jejich hrdinství i slabosti nabývají na významu, využívá autor k atraktivnímu, napínavému vyprávění, které osciluje na hranici detektivky, thrilleru a profesního románu.

Třetí díl série "Medaile cti", která realisticky mapuje práci policistů v americkém velkoměstě

Třetí díl série "Medaile cti", která realisticky mapuje práci policistů v americkém velkoměstě.

Můj názor na knihu Oběť:

zrušit
Originál: Victim (anglicky)
, 1. vyd. v českém jazyce, česky, BB art, / Medaile cti, Praha, 319 stran, ISBN: 807341175X
TOPlist