poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Odchody a návraty

Další autoři: Kateřina Tomcová, Klára Komárková, Nora Roberts, Nora Roberts

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Mlha nad zátokou
Vracet se domů do Louisiany tentokrát nedělá Gwen ale ani trochu radost! Vyrazila totiž na křížovou výpravu, jejímž jediným cílem je přesvědčit matku, že spisovatel Luke, kterého si…
Mlha nad zátokou
Vracet se domů do Louisiany tentokrát nedělá Gwen ale ani trochu radost! Vyrazila totiž na křížovou výpravu, jejímž jediným cílem je přesvědčit matku, že spisovatel Luke, kterého si nastěhovala do domu, pro ni rozhodně není dobrá partie!
Luke se všetečné Gwen nejprve rozhodne dát za vyučenou, ale netrvá dlouho, a propadne kouzlu jejích kudrlinek a velkých očí. Jenže jak ji přesvědčit, že nemá žádný důvod ho nenávidět?

Nechte lásku kvést
Před pěti roky Raven nebyla schopna se Brandovi otevřít, nedokázala mu lásku dát, vlastně ji neuměla ani přijímat. Jenže teď se Brand vrátil… a Raven je na to, čeho by se jí s ním mohlo dostat, nepřipravena úplně stejně!
Brand se vrátil s návrhem, o kterém věděl, že ho Raven neodmítne. Spolupodílet se s ním na napsání hudby pro připravovaný hollywoodský muzikál, to byl pro ni splněný sen. On sám doufal, že si splní i jiný sen. A že to bude sen, který spolu budou moci snít oba!

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: česky

V novele Mlha nad zátokou se hlavní hrdinka Gwen vrací do svého rodiště, aby zasáhla do vztahu své matky a dokázala jí, že její nový přítel není pro ni ten pravý. Nechte lásku kvést je návratem ke staré lásce Raveny a Branda, na kterou kdysi nebyli připraveni. Nyní je má spojit

Pro vydání: česky

V novele Mlha nad zátokou se hlavní hrdinka Gwen vrací do svého rodiště, aby zasáhla do vztahu své matky a dokázala jí, že její nový přítel není pro ni ten pravý. Nechte lásku kvést je návratem ke staré lásce Raveny a Branda, na kterou kdysi nebyli připraveni. Nyní je má spojit uskutečnění jejich profesního snu.

Kniha sestává ze dvou novel, které autorka napsala již v roce 1983 a hlavní roli v nich přisoudila především milostným odchodům a návratům.

Můj názor na knihu Odchody a návraty:

zrušit
Originál: Her mother's keeper, Once more with feeling (anglicky)
česky, , 287 stran, ISBN: 9788327615237
TOPlist