poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Odvrácená tvář města

Další autoři: Kateřina Cardová (překladatel), Kateřina Cardová

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Derek Strange, bývalý policista a majitel detektivní agentury, dostává nejnovější případ: při noční přestřelce zabije policista svého kolegu. Matka mrtvého policisty požádá Stranga, aby smrt jejího…
Derek Strange, bývalý policista a majitel detektivní agentury, dostává nejnovější případ: při noční přestřelce zabije policista svého kolegu. Matka mrtvého policisty požádá Stranga, aby smrt jejího syna objasnil.
Strange tak proniká do nejtemnějších vrstev washingtonského podsvětí, kde platí jiná pravidla než v civilizovaném světě a kde lidský život nemá prakticky žádnou cenu. Společně s Terrym Quinnem, policistou, který má údajně smrt kolegy na svědomí, jsou konfrontováni s nemilosrdným obchodem s drogami a korupcí přímo v policejním sboru.
Odvrácená tvář města je napínavým čtením o nebezpečném pronikání do temných rodinných tajemství a krevní mstě na odvrácené straně Wshingtonu D.C. – na té straně města, kam se politici a diplomaté nikdy neodváží vkročit.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 1. vyd. v českém jazyce, 2005, česky, BB/art / Class, Praha

Jedné noci došlo v ulicích americké metropole k tragickému incidentu, jehož obětí se stal černošský policista. Mladý bělošský příslušník policie Terry Quinn špatně vyhodnotil nepřehlednou situaci a zastřelil ho, když údajně

Pro vydání: 1. vyd. v českém jazyce, 2005, česky, BB/art / Class, Praha

Jedné noci došlo v ulicích americké metropole k tragickému incidentu, jehož obětí se stal černošský policista. Mladý bělošský příslušník policie Terry Quinn špatně vyhodnotil nepřehlednou situaci a zastřelil ho, když údajně ohrožoval pistolí bezbranného muže. I když vyšetřovací komise nezjistí porušení zákona a případ uzavře, podlehne Quinn výčitkám svědomí, opustí zaměstnání a najde si klidné místo v knihkupectví. Zde ho vyhledá bývalý policista Derek Strange, zkušený majitel detektivní agentury, kterého požádá matka zabitého černocha, aby se pokusil očistit pověst syna, líčeného v médiích jako agresivního alkoholika. Oba muži ve snaze odhalit skutečné pozadí zdánlivě náhodné události poznávají krutý a bezútěšný svět narkomanů, dealerů drog, vrahů i zkorumpovaných policistů.

Kriminální thriller, odehrávající se ve Washingtonu ke konci 90. let 20. století, sleduje průběh pátrání po okolnostech smrti černošského policisty

Kriminální thriller, odehrávající se ve Washingtonu ke konci 90. let 20. století, sleduje průběh pátrání po okolnostech smrti černošského policisty.

Můj názor na knihu Odvrácená tvář města:

zrušit
Originál: Right as rain (anglicky)
, 1. vyd. v českém jazyce, česky, BB/art, / Class, Praha, 301 stran, ISBN: 8073415216
TOPlist