poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Horor mezi dunami

Další autoři: Anna Štorkánová (překladatel)

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Na pobřeží Severního moře jsou krásné dlouhé pláže. V záplavě písečných dun několik malých stavení a stany. Je tu studentský prázdninový tábor. Místo jako stvořené k odpočinku.
Opravdu k odpočinku?…
Na pobřeží Severního moře jsou krásné dlouhé pláže. V záplavě písečných dun několik malých stavení a stany. Je tu studentský prázdninový tábor. Místo jako stvořené k odpočinku.
Opravdu k odpočinku? Kim, Marie a Franziska, tři mladé, ale již osvědčené kriminalistky, záhy poznají, že z krásných bezstarostných prázdnin opět nebude nic. Jsou obklopeny záhadami, které si neumějí vysvětlit a které je přimějí, aby se znovu daly do své záslužné detektivní práce. Co se děje mezi dunami? Za měsíčních nocí se jim zjevují záhadné postavy a touha chránit zákon je vede do zchátralého, dávno opuštěného domku. Jsou hrůzostrašné historky pravdivé? Udály se tu hrozné věci, nebo se někdo snaží zabránit, aby sem kdokoliv přišel? Dívčí detektivní trio prožije mnoho těžkých chvil. Řádí tu opravdu zlí duchové?

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 2007, česky, Víkend / Tři holky na stopě, Líbeznice

Příběh začíná koncem školního roku, kdy se tři hrdinky - Tři vykřičníky těší na poslední zazvonění a na to, až vyrazí na letní tábor k Severnímu moři. Rozhodně nemají v plánu řešit nějaké případy, chtějí lenošit a užívat si prázdniny.

Pro vydání: 2007, česky, Víkend / Tři holky na stopě, Líbeznice

Příběh začíná koncem školního roku, kdy se tři hrdinky - Tři vykřičníky těší na poslední zazvonění a na to, až vyrazí na letní tábor k Severnímu moři. Rozhodně nemají v plánu řešit nějaké případy, chtějí lenošit a užívat si prázdniny. Však toho zvládly vyřešit dost, od založení detektivního klubu mají za sebou už sedm úspěšně objasněných případů. Když dorazí do tábora a obhlídnou situaci, vypadá to na příjemné prázdniny a odpočinek. Ale později se začne ukazovat, že idylka má nějaké trhliny. Správce tábora je podivný stařec - přezdívají ho Quasimodo, který jim vypráví strašidelnou historku o blízkém rozpadlém domě na pobřeží. Kolem se potuluje chlápek, který se snaží předstírat pozorování ptactva dalekohledem. Někdo jim ukradne foťák a dokonce při nočním výletu potkají ducha z tajemné historky o strašidelném domě, do nějž se samozřejmě nešlo nepodívat. Klidné dny se vytrácí a neochvějný čich kriminalistek dovádí děvčata k dalšímu pátrání

Další z detektivních příběhů tří děvčat, která si založila detektivní klub. Kim, Marie a Franziska tentokrát pátrají na studentském prázdninovém táboře u moře. Pro čtenáře kolem 10 let

Můj názor na knihu Horor mezi dunami:

zrušit
Originál: Vorsicht, Strandhaie! (německy)
, česky, Víkend / Tři holky na stopě, Líbeznice, 126 stran, ISBN: 9788072224906
TOPlist