poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Cirkus prokletých

Další autoři: Lucie Lukačovičová (překladatel), Lucie Lukačovičová

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

„Jsem Anita Blakeová, odbornice na stvoření noci. Večeřím s kožoměnci, tančím s vlkodlaky a dvoří se mi – zatím marně – Jean-Claude, upíří Vládce města.
A teď k nám dorazil nebezpečný upír jménem…
„Jsem Anita Blakeová, odbornice na stvoření noci. Večeřím s kožoměnci, tančím s vlkodlaky a dvoří se mi – zatím marně – Jean-Claude, upíří Vládce města.
A teď k nám dorazil nebezpečný upír jménem Alejandro. Taky by mě chtěl za svoji lidskou služebnici. Začala válka nemrtvých. Kvůli mně.
Snad by mi to i lichotilo, kdyby můj život nevisel na vlásku…“

Do St. Louis přijíždí cizí vyšší upír, mezi nemrtvými začíná bitva o území a Anita se ocitá v jejím středu. Jean-Claude, upíří Vládce města, ji chce pro sebe – jenže jeho nepřátelé mají jiné plány. A aby to všechno bylo ještě horší, v ohrožení je i Anitino srdce, když poznává zatraceně pohledného středoškolského učitele biologie Richarda Zeemana. Oba jsou jen lidé, kteří uvízli v křížové palbě – nebo to si alespoň Anita myslí.
Když se na scéně objeví upír Alejandro a nárokuje si Anitu Blakeovou, odbornici na stvoření noci, jako svoji lidskou služebnici, mezi nemrtvými vypukne válka a život lovkyně upírů je v sázce.

Anita Blakeová žije ve světě, kde jsou upíři, zombie či vlkodlaci běžnou součástí společnosti. Živí se jako oživovatelka zombií a zákonná popravčí upírů. Pomáhá také policii při vyšetřování nadpřirozených trestných činů, což se však občas kříží s jejím soukromým životem.
Stává se totiž součástí nejen milostného, ale i mocenského trojúhelníku, jehož další dvě strany tvoří vnitřně rozervaný alfa vlkodlak Richard a neskutečně okouzlující a vlezlý upíří vládce města Jean-Claude.
Anita považuje svou sebeúctu za důležitější než vlastní život, dokonale rozumí zbraním, čelí čarodějnicím a ghúlům, zdivočelým lykantropům i najatým zabijákům, v milostných vztazích však často neví, má-li dát přednost vlkodlačímu vytí či upířím špičákům...

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 2. vyd., 2011, česky, Epocha / Fantastická Epocha, Anita Blakeová, lovkyně upírů, sv. 4, 3, Praha

Vampyrismus a lykantropie je v USA legální, ale přesto existují snahy o vyhubení všech nelidí. Mimo jiné i proto, že se občas některý upír neudrží a začne vraždit lidi. Anita, která se živí

Pro vydání: 2. vyd., 2011, česky, Epocha / Fantastická Epocha, Anita Blakeová, lovkyně upírů, sv. 4, 3, Praha

Vampyrismus a lykantropie je v USA legální, ale přesto existují snahy o vyhubení všech nelidí. Mimo jiné i proto, že se občas některý upír neudrží a začne vraždit lidi. Anita, která se živí oživováním zombií, spolupracuje s policií na vyšetřování vraždy mladého muže. Zdá se, že na vraždě se podílelo pět upírů. A zdá se, že nalezení podobné oběti mohou policisté očekávat každou další noc. Anita musí zjistit, který upír v pozadí zločinů stojí, a to znamená podívat se na zoubek jednomu z těch nejnebezpečnějších v St. Louis.

Další z dark fantasy příběhů o popravčí upírů Anitě Blakeové

Další z dark fantasy příběhů o popravčí upírů Anitě Blakeové.

Pro vydání: Vyd. 1, 2006, česky, Triton / Trifid, sv. 195, Praha

Vampyrismus a lykantropie je v USA legální, ale přesto existují snahy o vyhubení všech nelidí. Mimo jiné i proto, že se občas některý upír neudrží a začne vraždit lidi. Anita, která se živí oživováním zombií, spolupracuje s policií na vyšetřování vraždy mladého muže. Zdá se, že na vraždě se podílelo pět upírů. A zdá se, že nalezení podobné oběti mohou policisté očekávat každou další noc. Anita musí zjistit, který upír v pozadí zločinů stojí, a to znamená podívat se na zoubek jednomu z těch nejnebezpečnějších v St. Louis

Další z dark fantasy příběhů o popravčí upírů Anitě Blakeové

Můj názor na knihu Cirkus prokletých:

zrušit
Originál: Circus of the damned (anglicky)
, 2. vyd., česky, Epocha, / Fantastická Epocha, Anita Blakeová, lovkyně upírů, sv. 4, 3, Praha, 280 stran, ISBN: 9788074251085
Kniha je v seznamech:
Fantasy (Lenka Ganovská)
TOPlist