poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Po čem kočky touží

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Nejlepší britská odbornice na chov koček zasvěcuje do tajemství jak plně pochopit vašeho miláčka.

Kniha, která účtuje smnoha nesmysly a občasným humbukem kolem vašich kočičích přátel.

CLAIRE BESSANT v…
Nejlepší britská odbornice na chov koček zasvěcuje do tajemství jak plně pochopit vašeho miláčka.

Kniha, která účtuje s mnoha nesmysly a občasným humbukem kolem vašich kočičích přátel.

CLAIRE BESSANT v této knize shrnuje osobní zkušenosti a velice bohatý materiál, ke kterému se při své činnosti dostává. Navazuje tak na mimořádně úspěšnou knihu The Cat Whisperer, jejíž české vydání s názvem Kočičí našeptávač se setkalo s jedinečným čtenářským ohlasem.

Po čem kočky touží je první knihou, která k celé problematice přistupuje spíš z pohledu kočky než člověka. Soustřeďuje spoustu velmi cenných informací o osobnosti kočky a jejím chování a posuzuje způsoby, jak jsou dnes kočky chovány a jakým tlakům jsou vystaveny.

Toto je kniha, kterou by měli číst všichni milovníci koček. Seznámí vás s tím, jak minimalizovat stres, kterému je náš miláček vystavený v současném světě, naučí vás zajistit mu maximální bezpečnost při pobytu doma i venku. A také vás seznámí se způsobem léčení celé řady zdravotních problémů, což často bývá hlavním tématem dotazů a diskusí.

Kniha Po čem kočky touží boří mnoho mýtů, které obklopují pěstování koček a vede k mnohem bohatšímu prožívání vzájemného vztahu.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2004, česky, Nava, Plzeň

Autorka vysvětluje, k jakým změnám došlo ve způsobu života kočky, když se připojila k člověku a sleduje s tím související vzhled, reakce i chování těchto zvířat. Analyzuje vztah mezi kočkami a lidmi a popisuje základní potřeby i požadavky, aby zvíře mohlo

Pro vydání: Vyd. 1., 2004, česky, Nava, Plzeň

Autorka vysvětluje, k jakým změnám došlo ve způsobu života kočky, když se připojila k člověku a sleduje s tím související vzhled, reakce i chování těchto zvířat. Analyzuje vztah mezi kočkami a lidmi a popisuje základní potřeby i požadavky, aby zvíře mohlo projevit svou přirozenost a individualitu.

Kniha o tom, co kočky chtějí a potřebují, je odpovědí na otázky týkající se blaha kočičích mazlíčků. V jedné publikaci nabízí přemíru informací a rad

Kniha o tom, co kočky chtějí a potřebují, je odpovědí na otázky týkající se blaha kočičích mazlíčků. V jedné publikaci nabízí přemíru informací a rad.

Můj názor na knihu Po čem kočky touží:

zrušit
Originál: What cats want (anglicky)
, Vyd. 1., česky, Nava,, Plzeň, 172 stran, ISBN: 8072111671
TOPlist