poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Dvojitá svatba

Další autoři: Iva Harrisová (překladatel), Iva Harrisová

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Jessica a Carol se přátelí již od dětství, obě jsou zasnoubené a těší se na svatbu. Carol se ve skrytu duše bojí, že její snoubenec na poslední chvíli zbaběle couvne a trvá na společné dvojité svatbě.…
Jessica a Carol se přátelí již od dětství, obě jsou zasnoubené a těší se na svatbu. Carol se ve skrytu duše bojí, že její snoubenec na poslední chvíli zbaběle couvne a trvá na společné dvojité svatbě.
Jessice se ten nápad vůbec nelíbí. Nechce se dělit o nejkrásnější den svého života s Carol a jejím nadutým přelétavým přítelem. Naneštěstí má příliš měkké srdce a nechá se snadno přesvědčit. Její matku to ale pořádně rozzlobí. Takovou svatbu si pro milovanou dceru nepředstavovala!
Rodiče Carol nežijí spolu a vzájemně se nenávidí. Ani jeden nechce, aby ten druhý přišel na svatbu. Kdo tuhle válku vyhraje? Nadine, Carolina mladší sestra, je divoká, zkažená a pije jako duha. Rozhodně nepředstavuje ideálního svatebního hosta.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 1. vyd. v českém jazyce, 2006, česky, BB/art, Praha

Carol a Jessica si plánují společné vdavky, obě však musí překonávat nejrůznější problémy. Jessice se vůbec nechce sdílet s někým svůj velký den, byť by to byla nejlepší kamarádka, Carol má starosti s rozvedenými rodiči, pochybuje o svém

Pro vydání: 1. vyd. v českém jazyce, 2006, česky, BB/art, Praha

Carol a Jessica si plánují společné vdavky, obě však musí překonávat nejrůznější problémy. Jessice se vůbec nechce sdílet s někým svůj velký den, byť by to byla nejlepší kamarádka, Carol má starosti s rozvedenými rodiči, pochybuje o svém ženichovi a navíc se dovídá, že je těhotná. Svatební obřad dopadne sice otřesně, ale po roce obě mladé ženy už vědí, že by svá tehdejší rozhodnutí neměnily. Nenáročný román pro ženy a dívky dodá zábavu i trochu zamyšlení.

Román o tom, jak dvě přítelkyně chystají společnou svatbu a co z toho vzejde

Román o tom, jak dvě přítelkyně chystají společnou svatbu a co z toho vzejde.

Můj názor na knihu Dvojitá svatba:

zrušit
Originál: Double wedding (anglicky)
, 1. vyd. v českém jazyce, česky, BB/art,, Praha, 358 stran, ISBN: 8073418967
TOPlist