poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Pavučina snů

Další autoři: David Petrů

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Kdysi dávno se v prokletém městě Derry (dějišti klasických románů To a Nespavost) spojili čtyři kluci a odhodlali se ke statečnému činu. K činu, jenž je všechny změnil způsobem, který nikdy nebudou…
Kdysi dávno se v prokletém městě Derry (dějišti klasických románů To a Nespavost) spojili čtyři kluci a odhodlali se ke statečnému činu. K činu, jenž je všechny změnil způsobem, který nikdy nebudou schopní pochopit. Teď o pětadvacet let později, jsou z kluků dospělí muži, každý se svým vlastním životem a vlastními starostmi. Ale vzájemné pouto přetrvalo. Každou loveckou sezónu se čtveřice znovu schází v lesích severního Maine. Letos do jejich chaty zabloudí dezorientovaný cizinec, který mumlá cosi o světlech na obloze. A jeho nesrozumitelné blouznění se brzy ukáže až nepříjemně blízké pravdě. Zanedlouho jsou čtyři přátelé vtaženi do děsivého souboje se stvořením z jiného světa. Jejich jediná naděje na přežití leží ve společné minulosti – a v pavučině snů. Snad naposledy ve Svědectví vytvořil King příběh tak úžasného rozsahu – a patrně nikdy dřív tak otevřeně nepohlédl do nitra temnoty.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 2., rev., 2013, česky, Dobrovský, Praha

Čtyři nerozluční přátelé v době dospívání zachrání před šikanou retardovaného chlapce Dadyce, majícího zvláštní telepatické schopnosti, které je schopen předávat i svým kamarádům. O mnoho let později tráví přátelé tradiční loveckou dovolenou v

Pro vydání: Vyd. 2., rev., 2013, česky, Dobrovský, Praha

Čtyři nerozluční přátelé v době dospívání zachrání před šikanou retardovaného chlapce Dadyce, majícího zvláštní telepatické schopnosti, které je schopen předávat i svým kamarádům. O mnoho let později tráví přátelé tradiční loveckou dovolenou v severních horách, když dojde k havárii mimozemského plavidla a uzavření celé oblasti zvláštními vládními jednotkami. Dva přeživší členové party musí využít své schopnosti spojit se s Dadycem, aby se ubránili krutým tajným jednotkám a zvlášt jejich šílenému veliteli, ale také aby zabránili jediné uniklé mimozemské entitě v jejím plánu na vyhubení lidstva. Drsná, ale pohlcující kniha určitě nezklame žádného Kingova příznivce.

Sci-fi thriller ze současných Spojených států popisuje souboj čtyř přátel se stvořením z jiného světa.

Pro vydání: Vyd. 1., 2002, česky, Beta-Dobrovský, Knižní klub, Praha

Čtyři nerozluční přátelé v době dospívání zachrání před šikanou retardovaného chlapce Duditsse, majícího zvláštní telepatické schopnosti, které je schopen předávat i svým kamarádům. O mnoho let později tráví přátelé tradiční loveckou dovolenou v severních horách, když dojde k havárii mimozemského plavidla a uzavření celé oblasti zvláštními vládními jednotkami. Dva přeživší členové party musí využít své schopnosti spojit se s Dudittsem, aby se ubránili krutým tajným jednotkám a zvlášt jejich šílenému veliteli, ale také aby zabránili jediné uniklé mimozemské entitě v jejím plánu na vyhubení lidstva. Drsná, ale pohlcující kniha určitě nezklame žádného Kingova příznivce. Fia.

Sci-fi thriller ze současných Spojených států popisuje souboj čtyř přátel se stvořením z jiného světa

Sci-fi thriller ze současných Spojených států popisuje souboj čtyř přátel se stvořením z jiného světa.

Můj názor na knihu Pavučina snů:

zrušit
Originál: Dreamcatcher. (anglicky)
, Vyd. 2., rev., česky, Dobrovský,, Praha, 684 stran, ISBN: 9788073065393
TOPlist