poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Paladinovo proroctví.

Spojenectví /

Další autoři: Jan Kozák

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Po dramatickém závěru prvního dílu, kdy Will přijde o rodiče a sám jen o vlásek vyvázne ze spárů příšery, se chvíli zdá, že život studentů velitním Centru se zase vrátil do zaběhnutých kolejí. Brzy…
Po dramatickém závěru prvního dílu, kdy Will přijde o rodiče a sám jen o vlásek vyvázne ze spárů příšery, se chvíli zdá, že život studentů v elitním Centru se zase vrátil do zaběhnutých kolejí. Brzy však ze školní nemocnice záhadně zmizí starý Willův nepřítel Lyle, jenž se náhle probral z kómatu. Pátrání po něm vyvolá jen další otázky, ze kterých běhá mráz po zádech. Podivný propletenec událostí a postav okolo zakázaných Rytířů Karla Velikého napovídá, že řád slouží jako zástěrka pro kolosální spiknutí a zrůdné genetické experimenty. Všechny nitky se sbíhají k záhadnému miliardáři a sponzorovi školy Stanu Haxleymu, jenž obývá hrad na ostrově uprostřed jezera Waukoma.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2014, česky, Jota, Brno

Úspěšný americký producent a scénárista přichází s dalším dílem trilogie určené především starším dětem a mládeži. Děj se odehrává v naší současnosti a vedle supermoderního světa se čtenář ocitne i v záhadné oblasti nadpřirozena. Specifickou elitní školu

Pro vydání: Vyd. 1., 2014, česky, Jota, Brno

Úspěšný americký producent a scénárista přichází s dalším dílem trilogie určené především starším dětem a mládeži. Děj se odehrává v naší současnosti a vedle supermoderního světa se čtenář ocitne i v záhadné oblasti nadpřirozena. Specifickou elitní školu ve Spojených státech, jejíž absolventi se stávají mocnými tohoto světa, navštěvuje i hrdina trilogie, patnáctiletý Will West. Ten už stačil zjistit, že se dostal do soukolí protichůdných titánských sil bojujících proti sobě již celá tisíciletí. Dramatické vyústění úvodního dílu má své pokračování. Z nemocnice se ztrácí Willův nepřítel kontroverzní Lyle Ogilvy, který zde dosud ležel v kómatu. Opět přichází ke slovu záhadná sekta Rytířů Karla Velikého s velmi fatálním posláním. Ale nitky jednotlivých záhad se začínají pomalu sbíhat jedním směrem a ukazovat na jistou vysoce postavenou osobu. Bonusem je v závěru stovka životních pravidel určených hlavnímu hrdinovi.

Mysteriózní sci-fi fantasy thriller o nadpřirozených schopnostech dospívajícího chlapce je druhým dílem fantaskní trilogie určené především mládeži.

Můj názor na knihu Paladinovo proroctví. / Spojenectví /:

zrušit
Originál: Paladin prophecy: Alliance, Alliance (anglicky)
, Vyd. 1., česky, Jota,, Brno, 301 stran, ISBN: 9788074625398
TOPlist