poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Liga výjimečných.

Svazek druhý /

Další autoři: Kevin O'Neill (autor), Kevin O'Neill, Viktor Janiš

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Komiksový příběh.

Píše se rok 1898. Jen co se viktoriánský Londýn vzpamatoval z "pyroexplozivního bombardování" a machinací ďábelského Doktora, musí čelit novému nebezpečí: z horních vrstev…
Komiksový příběh.

Píše se rok 1898. Jen co se viktoriánský Londýn vzpamatoval z "pyroexplozivního bombardování" a machinací ďábelského Doktora, musí čelit novému nebezpečí: z horních vrstev atmosféry se snášejí obrovité kovové válce, které podle předních vědců přilétly až z Marsu!

Doba a britská vojenská rozvědka si opět žádají hrdiny, a to nikoho menšího než Wilhelminu Murrayovou, Allana Quatermaina, kapitána Nema, neviditelného Hawleyho Griffina, doktora Jekylla a pana Hyda. Zkrátka a dobře Ligu výjimečných.

Jen ti se snad dokážou postavit Marťanům zakutým ve strojích na třech nohách a ozbrojeným smrtícím tepelným paprskem. Bude však jejich námaha co platná proti hrozbě tak příšerné, že se bezmála vzpírá popisu?

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 1. vyd. v českém jazyce, 2004, česky, BB art, Crew, [Praha]

Jen co se Londýn vzpamatoval z "pyroexplozivního bombardování" ďábelského Doktora, musí čelit novému nebezpečí: z horních vrstev atmosféry se snášejí obrovité kovové válce, které podle předních anglických vědců přilétly

Pro vydání: 1. vyd. v českém jazyce, 2004, česky, BB art, Crew, [Praha]

Jen co se Londýn vzpamatoval z "pyroexplozivního bombardování" ďábelského Doktora, musí čelit novému nebezpečí: z horních vrstev atmosféry se snášejí obrovité kovové válce, které podle předních anglických vědců přilétly až z Marsu! Doba a britská vojenská rozvědka si opět žádá Ligu výjimečných.

Na Zemi zaútočili Marťani! Obří talíře na dlouhých nohách šíří smrt všude, kam se dostanou. Jedinou nadějí světa je skupina dobrodruhů, slavná Liga výjimečných

Druhý díl komiksového seriálu anglických autorů odehrávajícího se v roce 1898, kdy na konci viktoriánské éry přichází řada velkých společenských změn.

Můj názor na knihu Liga výjimečných. (Svazek druhý /):

zrušit
Originál: League of extraordinary gentlemen (anglicky)
, 1. vyd. v českém jazyce, česky, BB art, Crew,, [Praha], 240 stran, ISBN: 8086321533
TOPlist