poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Polibek v Římě

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Příběh plný lásky a splněných přání nezačíná ve slunném a romantickém Římě, ale ve studené Anglii, kde se mladá a půvabná Alina Langleyová snaží vzpamatovat ze smrti obou rodičů a smířit se s tím, že…
Příběh plný lásky a splněných přání nezačíná ve slunném a romantickém Římě, ale ve studené Anglii, kde se mladá a půvabná Alina Langleyová snaží vzpamatovat ze smrti obou rodičů a smířit se s tím, že bude nucena vydělávat si sama na živobytí.
Nečekanou vzpruhou se pro ni stane návštěva Denise Sedgewickové, přítelkyně z dětství, která citlivou a inteligentní Alinu přemluví, aby ji doprovázela na dobrodužný výlet do Říma. Tam plánuje Denise dosáhnout zasnoubení s mladým hrabětem, do kterého se zamilovala, a Alina má hrát Denisinu gardedámu.
Sladký Řím však oběma dívkám přichystá nespočet romantických překvapení a od slavné fontány de Trevi je ke štěstí povede těmi nejpodivnějšími cestičkami.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2006, česky, Baronet / Baronetka, Praha

V Římě, kam obě přítelkyně jedou, potkává hlavní hrdinka muže svých snů. Její cesta za láskou je však strastiplná, plná překážek a nečekaných zvratů.

Milostný příběh mladičké Aliny, která se vydává za starší ženu nežli ve skutečnosti je, aby

Pro vydání: Vyd. 1., 2006, česky, Baronet / Baronetka, Praha

V Římě, kam obě přítelkyně jedou, potkává hlavní hrdinka muže svých snů. Její cesta za láskou je však strastiplná, plná překážek a nečekaných zvratů.

Milostný příběh mladičké Aliny, která se vydává za starší ženu nežli ve skutečnosti je, aby mohla dělat gardedámu své nejlepší přítelkyni

Milostný příběh mladičké Aliny, která se vydává za starší ženu nežli ve skutečnosti je, aby mohla dělat gardedámu své nejlepší přítelkyni.

Můj názor na knihu Polibek v Římě:

zrušit
Originál: Kiss in Rome (anglicky)
, Vyd. 1., česky, Baronet, / Baronetka, Praha, 139 stran, ISBN: 8072149180
TOPlist