poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Česká nádraží: (architektura a stavební vývoj) = Tschechische Bahnhöfe : (Architektur und Baugeschichte) = Czech railway stations : (architecture and development).

IV. díl první část = Band IV erster Teil = Volume IV First Part /, Severní státní dráha, Brněnsko-rosická dráha, Buštěhradská dráha /

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 1. vydání, 2003, česky, Vydavatelství dopravní literatury, Litoměřice

První část čtvrtého dílu přináší popisy výpravních budov Dráhy císaře Františka Josefa (z Vídně do Chebu s odbočkou z Českých Velenic do Prahy, včetně tzv. pražské spojovací dráhy ze Smíchova přes nádraží Františka

Pro vydání: 1. vydání, 2003, česky, Vydavatelství dopravní literatury, Litoměřice

První část čtvrtého dílu přináší popisy výpravních budov Dráhy císaře Františka Josefa (z Vídně do Chebu s odbočkou z Českých Velenic do Prahy, včetně tzv. pražské spojovací dráhy ze Smíchova přes nádraží Františka Josefa (dnešní Praha hlavní nádraží) se spojkou k výhybně Hrabovka) a Košicko-bohumínské dráhy (slezská část z Bohumína do Mostů u Jablunkova). Výklad doprovází množství fotografické i plánové dokumentace.

Kniha věnovaná architektuře a stavebnímu vývoji železničních výpravních budov na území České republiky

Kniha je členěna chronologicky podle železničních společností. Druhý díl pokračuje v popisu výpravních budov dalších tří společností v pořadí, v jakém uváděly své tratě do provozu (Severní státní dráha, Brněnsko-rosická dráha, Buštěhradská dráha)

Kniha věnovaná architektuře a stavebnímu vývoji železničních výpravních budov na území České republiky.

Můj názor na knihu Česká nádraží / Severní státní dráha, Brněnsko-rosická dráha, Buštěhradská dráha / (IV. díl první část = Band IV erster Teil = Volume IV First Part /):

zrušit
TOPlist