poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Nálady Nely Náladové

1

Další autoři: Peter Reynolds (ilustrátor), Peter Reynolds

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Nalaďte se na Nelu Náladovou! Mizerná nálada, dobrá nálada, dokonce školní nálada? Nela Náladová je na nálady mistr! Seznamte se s Nelou, s jejím mladším bratrem Smradíkem, s nejlepším přítelem Rendou…
Nalaďte se na Nelu Náladovou! Mizerná nálada, dobrá nálada, dokonce školní nálada? Nela Náladová je na nálady mistr! Seznamte se s Nelou, s jejím mladším bratrem Smradíkem, s nejlepším přítelem Rendou i s otravou Frantou Perličkou. Díky nim se dostanete do té nejnáladovější nálady!

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2012, česky, Brio, [Praha]

Nela právě začíná třetí třídu, vůbec se tam netěší, i když ji čeká její nejlepší kamarád Renda, ale taky otravný Franta. Pan učitel Lopuch jim však hned první den zadá zajímavý úkol: mají postupně vytvořit koláž, kterou by se představili všem ostatním.

Pro vydání: Vyd. 1., 2012, česky, Brio, [Praha]

Nela právě začíná třetí třídu, vůbec se tam netěší, i když ji čeká její nejlepší kamarád Renda, ale taky otravný Franta. Pan učitel Lopuch jim však hned první den zadá zajímavý úkol: mají postupně vytvořit koláž, kterou by se představili všem ostatním. A tak Nela začne shánět věci na svou koláž, ve které chce, aby bylo všechno: maminka s tatínkem, mladší brácha Smradík, Renda, její domácí mazlíček kočka Myška i masožravá rostlina Tlamka, ale hlavně spousta náplastí, protože stát se lékařkou je Nelin velký sen. Text doprovázejí veselé ilustrace P. H. Reynoldse.

První část veselého vyprávění o třeťačce Nele Náladové, která žije v americkém státě Virginia, chce se stát lékařkou v tropickém pralese a v zásobě má celou řadu nálad. Pro mladší děti.

Můj názor na knihu Nálady Nely Náladové (1):

zrušit
Originál: Judy Moody was in a mood (anglicky)
, Vyd. 1., česky, Brio,, [Praha], 159 stran, ISBN: 9788073916008
TOPlist