poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

S Viki je vše naruby: volné pokračování knihy Ta holka má nos na průšvihy

2

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Kromě toho, že Viktorka dokáže varovat své blízké před hrozícím nebezpečím, žije ve věčných půtkách se sousedovic klukem Hynkem. Ani jeden nezůstane druhému nic dlužen. Sotva je stmelí příjezd…
Kromě toho, že Viktorka dokáže varovat své blízké před hrozícím nebezpečím, žije ve věčných půtkách se sousedovic klukem Hynkem. Ani jeden nezůstane druhému nic dlužen. Sotva je stmelí příjezd puberťácké a výstřední sestřenice Terezy, jako naschvál odjíždí Viktorka na zájezd k moři. Na italském pobřeží potkává přátele. Také zde její ruka sama od sebe maluje varování, které zpočátku nikdo nebere vážně.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2011, česky, Erika, Praha

Čas od času pocítí Viki jemné mravenčení v pravé ruce. Ví, že musí rychle sehnat tužku a papír, protože se schyluje k nějakému nebezpečí. Její ruka vedena nadpřirozenou silou vždy nakreslí blížící se hrozbu a Viktorka může včas zasáhnout. Ne všichni v

Pro vydání: Vyd. 1., 2011, česky, Erika, Praha

Čas od času pocítí Viki jemné mravenčení v pravé ruce. Ví, že musí rychle sehnat tužku a papír, protože se schyluje k nějakému nebezpečí. Její ruka vedena nadpřirozenou silou vždy nakreslí blížící se hrozbu a Viktorka může včas zasáhnout. Ne všichni v jejím okolí však mají pro neobyčejné vlohy pochopení a Viki se musí naučit se svou schopností zacházet. Volně navazuje na titul "Ta holka má nos na průšvihy".

Viktorka má schopnost předvídat neštěstí a často zachrání své blízké doslova na poslední chvíli. Román pro dívky od 10 let.

Můj názor na knihu S Viki je vše naruby (2):

zrušit
, Vyd. 1., česky, Erika,, Praha, 142 stran, ISBN: 9788071903048
TOPlist