poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Blonďatá Kerolajn

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Ivona Březinova mistrně líčí romantické i napínavé dívčí dobrodružství, a přitom čtenáře zábavnou formou seznamuje s osudy Karoliny Světlé a s dalším malebným koutem naší země.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 1. vyd., 2006, česky, Albatros / Romana, Praha

Fany, Simču i Nikol známe z knihy "Básník v Báglu". Ve volném pokračování se tentokrát dívčí trojice chystá strávit jarní prázdniny v lyžařském středisku v horské chatě Bucharka. Partu holek doprovázejí kluci, se kterými se

Pro vydání: 1. vyd., 2006, česky, Albatros / Romana, Praha

Fany, Simču i Nikol známe z knihy "Básník v Báglu". Ve volném pokračování se tentokrát dívčí trojice chystá strávit jarní prázdniny v lyžařském středisku v horské chatě Bucharka. Partu holek doprovázejí kluci, se kterými se seznámily v létě. Den co den si užívají zimních radovánek, jenže... Citové peripetie na sebe nenechají dlouho čekat. Shodou náhod se na chatě objeví Rosťa, bývalý přítel Nikol, a jelikož jejich rozchod byl tak trochu prapodivný a možná i ukvapený, naše zrzavá kamarádka se najednou ocitá v milostném trojúhelníku. Je až nápadně podobný tomu, co kdysi prožívala nejznámější spisovatelka tohoto kraje Karolína Světlá. Jak Nikol všechno zvládne? Příběh plný romantiky i dobrodružství, který navíc zábavnou formou seznámí čtenářky s životem Karoliny Světlé.

Další dobrodružná i zábavná cesta tří spolužaček, které se tentokrát vydávají po stopách Karolíny Světlé. Čtení pro dívky od 13 let

Další dobrodružná i zábavná cesta tří spolužaček, které se tentokrát vydávají po stopách Karolíny Světlé. Čtení pro dívky od 13 let.

Můj názor na knihu Blonďatá Kerolajn:

zrušit
, 1. vyd., česky, Albatros, / Romana, Praha, 131 stran, ISBN: 800001744X
TOPlist