poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Aféra Blackstone.

1,, Nahá /

Další autoři: Olga Olajda Prokešová, Olga Prokešová

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Američanka Brynne Bennettová, studentka výtvarného umění na Londýnské univerzitě, si občas přivydělává jako modelka a veškerý svůj čas dělí mezi školu a práci. Když si úspěšný britský podnikatel Ethan…
Američanka Brynne Bennettová, studentka výtvarného umění na Londýnské univerzitě, si občas přivydělává jako modelka a veškerý svůj čas dělí mezi školu a práci. Když si úspěšný britský podnikatel Ethan Blackstone koupí její nahý portrét, Brynne zjistí, že tento muž odmítá brát „ne“ jako odpověď. Touží po ní, chce ji mít ve své posteli, a když ji získá, udělá vše, aby si ji udržel. Ethanova dominantní povaha Brynne okouzluje a přitahuje, a to navzdory traumatům, která si v sobě mladá žena nese. Není však jediná, kdo má v jejich vztahu tajemství. Velké tajemství. Dokáže Ethan zbavit dívku jejích démonů? Dovolí mu to Brynne, nebo je přízraky minulosti oba zničí?

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2013, česky, Baronet / New York Times Bestseller, Praha

Brynne Bennettová studuje restaurátorství obrazů a aby si přivydělala, nechává se fotit na akty svým kamarádem Bennym, který její fotky zařadil do své výstavy. Na její vernisáži si jeden Brynnin akt koupí Ethan Blackstone,

Pro vydání: Vyd. 1., 2013, česky, Baronet / New York Times Bestseller, Praha

Brynne Bennettová studuje restaurátorství obrazů a aby si přivydělala, nechává se fotit na akty svým kamarádem Bennym, který její fotky zařadil do své výstavy. Na její vernisáži si jeden Brynnin akt koupí Ethan Blackstone, majitel prosperující mezinárodní bezpečnostní agentury. Když spatří Brynne, jak rozmlouvá s Bennym, nespustí z ní oči. Přesto, že i jí se Ethan líbí a přitahuje ji, snaží se mu uniknout, ale když Ethan něco chce, v tomto případě ji, dosáhne svého. A tak spolu nakonec stráví noc. Jenže Brynne má ve své minulosti jedno traumatizující tajemství a nechce, aby o něm Ethan věděl. Brzy i ona zjistí, že Ethan něco skrývá. Podaří se Brynne povznést nad to, co hrozného prožila a dokáže ji Ethan těchto démonů zbavit? Dějově nepříliš komplikovaný oddechový příběh, plný živočišné erotiky, sexu a vášně, místy i okořeněný humorem.

Úvodní díl erotické trilogie z Londýna: ona - krásná americká studentka přivydělávající si fotografováním aktů, on - přitažlivý britský úspěšný podnikatel, kterého její nahý portrét přímo uhrane. Bude ji stejně fascinovat i on?

Můj názor na knihu Aféra Blackstone. / Nahá / (1,):

zrušit
Originál: Blackstone affair. Naked, Naked (anglicky)
, Vyd. 1., česky, Baronet, / New York Times Bestseller, Praha, 174 stran, ISBN: 9788073847357
TOPlist