poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Slunečnice

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Týden před svatbou ji Christinin snoubenec ruší. A tak přispěchá Christinina nejlepší kamarádka pomoci vyléčit její zlomené srdce - přihlásí obě do humanitární mise v Peru, na výpomoc do sirotčince El…
Týden před svatbou ji Christinin snoubenec ruší. A tak přispěchá Christinina nejlepší kamarádka pomoci vyléčit její zlomené srdce - přihlásí obě do humanitární mise v Peru, na výpomoc do sirotčince El Girasol - Slunečnice.
V sirotčinci při práci potkává úspěšného amerického lékaře Paula Cooka, který vyřešil své problémy odjezdem do Peru. Christine a Paul se musí neplánovaně vyrovnat s pobytem v amazonské džungli, a zde se Christine vypořádává se svými obavami a znovu se učí důvěřovat a milovat.
Autor v tomto románě znovu dokazuje své umění okouzlit čtenáře svou vírou v moc a sílu lásky.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2008, česky, Baronet, Praha

Christina není úplně přesvědčená, že účast na humanitární misi v drsných podmínkách je to pravé, co jí pomůže zapomenout na pokoření a zklamanou lásku. Na místě, při práci v sirotčinci nazvaném Slunečnice, poznává zajímavého člověka, amerického lékaře,

Pro vydání: Vyd. 1., 2008, česky, Baronet, Praha

Christina není úplně přesvědčená, že účast na humanitární misi v drsných podmínkách je to pravé, co jí pomůže zapomenout na pokoření a zklamanou lásku. Na místě, při práci v sirotčinci nazvaném Slunečnice, poznává zajímavého člověka, amerického lékaře, který také vyřešil své osobní problémy odjezdem do Peru a službou osiřelým dětem. Na společné cestě džunglí si dívka uvědomuje, že její život dostal prací s dětmi jiný smysl, přehodnocuje své dřívější priority a učí se ocenit bezprostřednost a neokázalou statečnost svého průvodce. Pomalu se v ní rozpouští nedůvěra, obavy a zklamání a ona je připravená znovu se zamilovat.

Jednoduchý příběh mladé dívky, kterou psychicky zlomilo snoubencovo zrušení plánované svatby a která se díky kamarádce rozhodla zapomenout na své problémy na cestě do Peru v rámci humanitární mise.

Můj názor na knihu Slunečnice:

zrušit
Originál: Sunflower (anglicky)
, Vyd. 1., česky, Baronet,, Praha, 299 stran, ISBN: 9788073841577
TOPlist