poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Ďalší

Další autoři: Jana Kantorová-Báliková (překladatel)

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Turistov v džungli obťažovala hovoriaca opica, vedci izolovali gén "vládnutia"... Vitajte v našom genetickom svete. Rýchlom, dravom, vymykajúcom sa spod kontroly. Nie je to svet budúcnosti -…
Turistov v džungli obťažovala hovoriaca opica, vedci izolovali gén "vládnutia"... Vitajte v našom genetickom svete. Rýchlom, dravom, vymykajúcom sa spod kontroly. Nie je to svet budúcnosti - to všetko je tu a teraz!

BUDÚCNOSŤ JE BLIŽŠIE, AKO SI MYSLÍME.
Chýbajú vášmu milovanému niektoré časti tela? Sú blondínky odsúdené na vyhynutie? Sú všetci okolo vášho stola zástupcami toho istého živočíšneho druhu? Ľudia a šimpanzy sa odlišujú len štyristo génmi. Je to dôvod, prečo šimpanzí plod pripomína ľudskú bytosť? A malo by nás to trápiť?
Žijeme v časoch mohutných skokov vedy, keď môžeme svoje vajíčka a spermie predávať prostredníctvom internetu za tisícky dolárov a dať svojich partnerov testovať na genetické ochorenia.

Žijeme v časoch, keď pätinu našich génov vlastní niekto iný, a nič netušiaceho človeka a jeho rodinu môžu prenasledovať po celej krajine, pretože rodina má vo svojich chromozómoch určité cenné gény...

Můj názor na knihu Ďalší:

zrušit
Originál: Next. Slovensky (anglicky)
, 1. vyd, slovensky, Ikar, Bratislava, 320 stran, ISBN: 9788055115825
TOPlist