poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Bratrstvo černé dýky: průvodce zasvěceného čtenáře

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Nejnovější svazek série Bratrstvo černé dýky by si neměl nechat ujít žádný z fanoušků proslulých caldwellských upírů! Autorka J. R. Ward v něm nabízí pestrou všehochuť bonusů, jaké v žádném z jejích…
Nejnovější svazek série Bratrstvo černé dýky by si neměl nechat ujít žádný z fanoušků proslulých caldwellských upírů! Autorka J. R. Ward v něm nabízí pestrou všehochuť bonusů, jaké v žádném z jejích románů nenajdete. Kromě zbrusu nové novely Otec ze života Zsadista, Belly a jejich dcerky naleznete v Průvodci také řadu scén, které spisovatelka musela z dosud vydaných románů s těžkým srdcem vynechat, aby dodržela rozsah a zachovala sevřenost děje – to ovšem neznamená, že jsou méně poutavé než ty, jež se na stránkách knih nakonec ocitly.
J. R. Ward také vybrala z prvních šesti knih série nejlepší hlášky a svoje oblíbené pasáže, které předkládá čtenářům ve zhuštěné formě. S udatnými členy Bratrstva černé dýky se můžete blíže obeznámit v jejich „osobních spisech“, ale také v dotaznících, které vlastnoručně vyplnili, a prostřednictvím interview, jež poskytli autorce osobně v prostorách svého tajného sídla.
A konečně – J. R. Ward, autorka světových bestsellerů, nechá čtenáře nahlédnout do své kuchyně: nesobecky se s nimi podělí o návod, jak napsat knihu a jak ji dostat na trh – a prozradí také některé specifické detaily, které pomáhají při psaní jí osobně.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2011, česky, Baronet, Praha

Úvod tohoto autorčina cyklu tvoří rozsáhlá novela "Otec", která je vlastně součástí jejího románu "Probuzený milenec". J. R. Ward také vložila do svého "průvodce" scény, jež v konečné verzi svých děl nepoužila a dosud je

Pro vydání: Vyd. 1., 2011, česky, Baronet, Praha

Úvod tohoto autorčina cyklu tvoří rozsáhlá novela "Otec", která je vlastně součástí jejího románu "Probuzený milenec". J. R. Ward také vložila do svého "průvodce" scény, jež v konečné verzi svých děl nepoužila a dosud je nezveřejnila. Další části pak již nemají jednoznačně prozaické zaměření, ale jsou do nich například zařazeny poznámky a informace, týkající se jednotlivých dílů autorčiny románové série nebo rady budoucím spisovatelkám, které se ve svých literárních pokusech budou zabývat stejným žánrem jako autorka.

"Průvodce zasvěceného čtenáře" lze považovat za doplňující soubor k autorčině románové řadě o bratrstvu upířích válečníků, do něhož jsou zařazeny různorodé materiály, týkající se této série

"Průvodce zasvěceného čtenáře" lze považovat za doplňující soubor k autorčině románové řadě o bratrstvu upířích válečníků, do něhož jsou zařazeny různorodé materiály, týkající se této série.

Můj názor na knihu Bratrstvo černé dýky:

zrušit
Originál: Black dagger brotherhood an insider's guide (anglicky)
, Vyd. 1., česky, Baronet,, Praha, 519 stran, ISBN: 9788073844929
TOPlist