poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Padlí andělé.

První díl románového cyklu,, Chamtivost /

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Sedm smrtelných hříchů. Sedm duší, které musí být zachráněny. Věčný souboj mezi dobrem zlem, mezi spasitelem bez víry a démonem, který chladnokrevně míří za svým cílem a nemá co ztratit.
Jim Heron,…
Sedm smrtelných hříchů. Sedm duší, které musí být zachráněny. Věčný souboj mezi dobrem zlem, mezi spasitelem bez víry a démonem, který chladnokrevně míří za svým cílem a nemá co ztratit.
Jim Heron, příslušník tajných armádních jednotek, jehož profesí je zabíjet na rozkaz svých nadřízených, na vykoupení nevěří a hřích považuje za relativní. Jeho neotřesitelný názor se však změní v okamžiku, kdy se stane padlým andělem a dostane za úkol spasit duši sedmi osob, stravovanou jedním ze sedmi hlavních hříchů. A při svém poslání nesmí selhat.
Vincent diPietro zaprodal svou duši hromadění majetku a peněz už ve svých sedmnácti letech a ze svých nároků nehodlá slevit až do chvíle, kdy se seznámí s jedním ze svých zaměstnanců, drsným, upřímným a samorostlým motorkářem, který se prohlásí za jeho spasitele. Vinův život je pevně spjatý s okouzlující kráskou, kterou se rozhodl požádat o ruku, avšak v kritickém okamžiku se seznamuje s ženou, díky níž zpochybní nejen svůj vytčený cíl, ale i svou volbu a touhu svého srdce a spolu se svým zachráncem se rozhodne zapojit do souboje o osvobození své vlastní duše.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2012, česky, Baronet, Praha

Nebe a Peklo už mají dost svého nekonečného lítého boje a rozhodnou se uzavřít bizarní dohodu. Souboj o posledních sedm duší hřešících smrtelným hříchem rozhodne, komu z nich bude patřit nadvláda nad světem. A ten, kdo dokáže tento závěrečný boj

Pro vydání: Vyd. 1., 2012, česky, Baronet, Praha

Nebe a Peklo už mají dost svého nekonečného lítého boje a rozhodnou se uzavřít bizarní dohodu. Souboj o posledních sedm duší hřešících smrtelným hříchem rozhodne, komu z nich bude patřit nadvláda nad světem. A ten, kdo dokáže tento závěrečný boj ovlivnit, je Vyvolený. Bude se muset hodně snažit, aby hříšníkům pomohl najít spasení. A názor lidí na hříchy je stejně rozmanitý, jako je rozmanitý sám lidský druh. Každý k tomuto mystériu přistupuje dle svého. Stejně tak Jim Heron, voják ze speciálních utajených armádních jednotek s povolením zabíjet. Jim dělá to, co je třeba a filozofování o tom, co je dobré a co ne považuje za zbytečné. Vše se však změní ve chvíli, kdy se sám stane padlým andělem a bude muset spasit duši sedmi hříšníků, které stravuje jeden ze sedmi smrtelných hříchů.

První díl hororově laděné romantické fantasy série o odvěkém boji mezi ďábelským pokušením hřešit a následnou touhou po spasení. To mohou přinést padlí andělé.

Můj názor na knihu Padlí andělé. / Chamtivost / (První díl románového cyklu,):

zrušit
Originál: Covet (anglicky)
, Vyd. 1., česky, Baronet,, Praha, 496 stran, ISBN: 9788073845063
TOPlist