poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Vynálezy pana Semtamťuka

Další autoři: Adolf Born (ilustrátor), Adolf Born

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Cosi běhá pod stolem a sbírá drobečky… Je to myška? Nikoliv – nepatrný panáček. Panáček, který mluví a prosí… Alenka a Vašek, majitelé kouzelné koloběžky, mu pomohou a vzápětí se seznámí s panem…
Cosi běhá pod stolem a sbírá drobečky… Je to myška? Nikoliv – nepatrný panáček. Panáček, který mluví a prosí… Alenka a Vašek, majitelé kouzelné koloběžky, mu pomohou a vzápětí se seznámí s panem Semtamťukem. Víte, kdo to je? Maminky a tatínkové ho znají, před třiceti lety je ve Čtyřlístku pobavil svými vynálezy. A teď, na přímluvu rodičů, aby Semtamťuka poznaly i dnešní děti, vycházejí jeho příhody v této knížce.
Otevřte ji a seznamte se se zázračnými botami, s kloboukem, který potrápil kouzelníka, s deštníkem, jenž vyrábí déšť, s kaktusem, který obživl, se sněhulákem, v něm je možné tábořit a s dalšími pozoruhodnými i potřeštěnými vynálezy.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 1. souborné vyd., 2006, česky, BB/art, Praha

Alenka a Vašek se díky své kouzelné koloběžce dostanou do tajemné zahrady, kde ve velikém domě bydlí Prof. Doc. Dr. Ing. Bartoloměj Semtamťuk, který se zabývá vynálezy všeho druhu. Společně s ním a jeho vynálezy zažijí spoustu dobrodružství.

Pro vydání: 1. souborné vyd., 2006, česky, BB/art, Praha

Alenka a Vašek se díky své kouzelné koloběžce dostanou do tajemné zahrady, kde ve velikém domě bydlí Prof. Doc. Dr. Ing. Bartoloměj Semtamťuk, který se zabývá vynálezy všeho druhu. Společně s ním a jeho vynálezy zažijí spoustu dobrodružství. Někdy si Alena nebo Vašek tajně půjčí čerstvý vynález na zkoušku a udělají s ním panu vynálezci škodu. Ale v jádru jsou to hodné děti a panu Semtamťukovi nejednou pomohou, dokonce jej zachrání ze spárů lupičů.

Krátké komiksové příběhy vynálezce pana Semtamťuka a jeho přátel Alenky a Vaška. Pro děti mladšího školního věku

Krátké komiksové příběhy vynálezce pana Semtamťuka a jeho přátel Alenky a Vaška. Pro děti mladšího školního věku.

Můj názor na knihu Vynálezy pana Semtamťuka:

zrušit
, 1. souborné vyd., česky, BB/art,, Praha, 119 stran, ISBN: 8073418215
TOPlist