poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Zásah v krizi

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Bývalý důstojník SAS Nick Stone je sice odvážný, výkonný a perfektně vycvičený bojovník, ale přesto musí dělat jen to, co po něm chtějí jeho šéfové.
Sarah Greenwoodová je okouzlující, inteligentní a…
Bývalý důstojník SAS Nick Stone je sice odvážný, výkonný a perfektně vycvičený bojovník, ale přesto musí dělat jen to, co po něm chtějí jeho šéfové.
Sarah Greenwoodová je okouzlující, inteligentní a statečná, jediná žena, která kdy sloužila ve Stoneově jednotce. Přesto je teď právě Stone vyslán, aby ženu umlčel.
Cesta na americký jih se stává pro oba aktéry smrtící hrou na kočku a myš. Stone postupně odhaluje propletené nitky přísně utajeného spiknutí, k němuž drží klíč pouze Sarah. Mezi oběma nedobrovolnými aktéry nakonec dochází k neovratné konfrontaci, která musí skončit smrtí jednoho z nich.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2003, česky, Knižní klub, Praha

Nick se jako ochránce Sáry Greenwoodové účastní akce, při které se tajní agenti snaží pro USA zjistit, co se děje v Sýrii. Potřebují zneškodnit pravou ruku Usáma bin Ládina a při této akci díky Sáře zemře jeden z agentů. Po třech letech dostává

Pro vydání: Vyd. 1., 2003, česky, Knižní klub, Praha

Nick se jako ochránce Sáry Greenwoodové účastní akce, při které se tajní agenti snaží pro USA zjistit, co se děje v Sýrii. Potřebují zneškodnit pravou ruku Usáma bin Ládina a při této akci díky Sáře zemře jeden z agentů. Po třech letech dostává Nick nový úkol - najít a nejlépe zlikvidovat Sáru, podezřelou z toho, že přeběhla od tajné služby k arabským teroristům. Sára je vedoucí kontaktní skupiny CIA, jejímž cílem je narušit operace teroristů a její buňka přímo koordinuje snahu USA s africkými a evropskými státy o odhalení sítě Usáma bin Ládina. Je Sára opravdu tak loajální k tajným službám, nebo je zrádkyně a proto musí zemřít? A1 lie

Volné pokračování thrilleru "Dálkové ovládání". Tajný agent Nick Stone dostává úkol - zlikvidovat svoji bývalou kolegyni a přítelkyni Sáru Greenwoodovou.

Můj názor na knihu Zásah v krizi:

zrušit
Originál: Crisis four (anglicky)
, Vyd. 1., česky, Knižní klub,, Praha, 502 stran, ISBN: 8024209594
TOPlist