poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Čekej do půlnoci

Amanda Quick ; [přeložila Věnceslava Lexová]

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Hrdinkou nové knihy Amandy Quick je Caroline Connorová, sedmadvacetiletá svobodná autorka napínavých románů, které jí na pokračování vycházejí v listu Létající reportér. Její příběhy mají vsobě…
Hrdinkou nové knihy Amandy Quick je Caroline Connorová, sedmadvacetiletá svobodná autorka napínavých románů, které jí na pokračování vycházejí v listu Létající reportér. Její příběhy mají v sobě vždycky něco záhadného, protože autorka se zajímá o parapsychologii, kterou dokonce studuje ve Společnosti pro výzkum parapsychologických jevů. Má za sebou nezaviněný osobní skandál, který ji donutil změnit svou totožnost, stát se ovdovělou paní Fordyceovou a odstěhovat se do jiného města.
Po nečekaném setkání s Adamem Hardestym se dostává do víru nebezpečných událostí týkajících se vražd dvou známých médií. Hardesty se dokonce domnívá, že se Caroline do nich nějak zapletla, protože našel seznam účastníků seancí, které vedla právě ta dvě zavražděná média.
Rozjede se kolotoč napínavých, překvapivých událostí, jejichž vyšetřování se ujímá Adam, bývalý kluk z ulice, kdysi se živící prodejem informací lidem z vyšších, zejména finančních kruhů, nyní chráněnec a dědic šlechetného dobrodince Wilsona. Caroline, která ho zpočátku odmítá, se posléze s ním zapojí do hledání pravdy o obou vraždách i o dalších lidech kolem nich, kteří se většinou rekrutují z oblasti vědeckých zkoumání paranormálních jevů. Docházejí k překvapivým závěrům a nakonec se sblíží natolik, že se vezmou.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2005, česky, Baronet, Praha

Carolyn Connorová, autorka románových příběhů s tajuplnou zápletkou, se po nezaviněném osobním skandálu přestěhuje do jiného města, kde vystupuje jako vdova Fordyceová. Její záliba v paranormálních jevech ji zavede do víru nebezpečných událostí,

Pro vydání: Vyd. 1., 2005, česky, Baronet, Praha

Carolyn Connorová, autorka románových příběhů s tajuplnou zápletkou, se po nezaviněném osobním skandálu přestěhuje do jiného města, kde vystupuje jako vdova Fordyceová. Její záliba v paranormálních jevech ji zavede do víru nebezpečných událostí, týkajících se vražd dvou známých médií. Vyšetřování vede svérázný chráněnec bohatého mecenáše a Carolyn, která ho zpočátku odmítá, se posléze zapojí do hledání pravdy o obou vraždách. Oba docházejí k překvapivým závěrům a jejich úspěch je sblíží natolik, že se rozhodnou kráčet životem jako manželé.

Romantický příběh s kriminální zápletkou z oblasti zkoumání paranormálních jevů se odehrává v Anglii v posledních letech vlády královny Viktorie

Romantický příběh s kriminální zápletkou z oblasti zkoumání paranormálních jevů se odehrává v Anglii v posledních letech vlády královny Viktorie.

Můj názor na knihu Čekej do půlnoci / Amanda Quick ; [přeložila Věnceslava Lexová]:

zrušit
Originál: Wait until midnight (anglicky)
, Vyd. 1., česky, Baronet,, Praha, 314 stran, ISBN: 8072148257
TOPlist