poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Pojďte s námi do přírody

Další autoři: Stephen Cartwright (ilustrátor), Marcela Nejedlá (překladatel), Minna Lacey, Marcela Nejedlá

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Dnes není jednoduché uspokojit dítě a přitom ho pobavit. Novinka Pojďte s námi do přírody je nádherně ilustrovaná kniha, která nabízí právě takovou zábavu mladším dětem, i těm, které ještě neznají…
Dnes není jednoduché uspokojit dítě a přitom ho pobavit. Novinka Pojďte s námi do přírody je nádherně ilustrovaná kniha, která nabízí právě takovou zábavu mladším dětem, i těm, které ještě neznají písmenka. Hlavní hrdinové Terezka a Adam vás pomocí interaktivních her provedou přírodou kolem farmy, kde se seznámíte se všemi jejími obyvateli i rostlinami. Prostřednictvím této publikace se děti lehce a aktivně naučí poznávat přírodní jevy v různých ročních obdobích a rozeznávat různé druhy ptáků a brouků. Dostanou odpovědi na otázky, jak si zvířátka hledají potravu, co je opylování, představí se jim celý vodní svět v našich řekách a rybnících. Zabaví se při poučných návodech, jak připravit krmivo pro ptáčky, jak lisovat květiny či obkreslit kůru stromu, jak se sází semínka, jak přilákat mravence a ptáčky, dokonce můžete s dětmi pozorovat, jak si žížaly hloubí tunely v zemi. Kniha je přístupná i menším dětem a díky nenáročnosti úkolů a dobrým ilustračním návodům se jimi dítě dokáže prokousat samo, bez jakékoli účasti rodičů.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 1. vyd., 2008, česky, Perfekt / Chceš vědět víc?, Bratislava

Velká obrázková knížka přináší zvídavým dětem odpovědi na nejrůznější otázky týkající se živé přírody. Jak se mění příroda v průběhu roku? Jaké ptáky můžeme běžně spatřit, budeme-li se dobře dívat kolem sebe? Jak jim pomoci při

Pro vydání: 1. vyd., 2008, česky, Perfekt / Chceš vědět víc?, Bratislava

Velká obrázková knížka přináší zvídavým dětem odpovědi na nejrůznější otázky týkající se živé přírody. Jak se mění příroda v průběhu roku? Jaké ptáky můžeme běžně spatřit, budeme-li se dobře dívat kolem sebe? Jak jim pomoci při hnízdění nebo jak vyrobit ptačí koláč? Zavede je ale také do světa brouků a motýlů a savců. Naučí je lisovat květiny, sázet semena nebo třeba vytvářet otisky listů stromů. Nechybí ani jednoduchý "přírodní slovníček".

Knížka pro malé čtenáře představuje pestrý svět přírody a dává tipy na nejrůznější činnosti, při nichž ho sami mohou aktivně poznávat.

Můj názor na knihu Pojďte s námi do přírody:

zrušit
Originál: My first nature book (anglicky)
, 1. vyd., česky, Perfekt, / Chceš vědět víc?, Bratislava, 47 stran, ISBN: 9788080463861
TOPlist