poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Hore

Další autoři: Caroline Egan (ilustrátor), Caroline Egan

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Vydajte sa na cestu hore, vyššie a ešte vyššie – až do oblakov! Pripojte sa k statočným cestovateľom a zažijete úžasné dobrodružstvo, na ktoré nikdy nezabudnete.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 1. vyd., 2009, slovensky, Egmont, V Prahe

Carl Fredricksen se už od mládí touží vydat do Jižní Ameriky a být jako jeho hrdina Charles Muntz. Se svojí kamarádkou, později manželkou Ellie, se chtějí vydat k Vodopádům snů. Roky však utíkají a dvojice si sen nesplní. Ellie zemře a Carl

Pro vydání: 1. vyd., 2009, slovensky, Egmont, V Prahe

Carl Fredricksen se už od mládí touží vydat do Jižní Ameriky a být jako jeho hrdina Charles Muntz. Se svojí kamarádkou, později manželkou Ellie, se chtějí vydat k Vodopádům snů. Roky však utíkají a dvojice si sen nesplní. Ellie zemře a Carl zůstává sám. Ve svých 78 letech se rozhodne pro výpravu, a protože je prodejcem balonků, tak jich celý 1000 připne na svůj dům a vznese se hledat dobrodružství. Po čase zjišťuje, že na této výpravě není sám. Tajně se k němu přidal osmiletý průzkumník divočiny Russell. Oba se vydávají najít Vodopád Snů. Při své cestě potkávají mluvícího psa Doga, exotického Ptáka a Carlosova hrdinu z dětství Charlese Muntze. Podaří se jim vrátit domů?

Příběh podle filmu z dílny Walta Disneyho o 78letém Carlovi Fredricksenovi a jeho dobrodružné výpravě k vodopádu Snů. Určeno dětem mladšího školního věku

Příběh podle filmu z dílny Walta Disneyho o 78letém Carlovi Fredricksenovi a jeho dobrodružné výpravě k vodopádu Snů. Určeno dětem mladšího školního věku.

Můj názor na knihu Hore:

zrušit
Originál: Up! (anglicky)
, 1. vyd., slovensky, Egmont,, V Prahe, 63 stran, ISBN: 9788025212646
TOPlist