poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

O korunu a lásku.

[Díl druhý] /

Další autoři: Josef V Sterzinger (překladatel), J Huyot (ilustrátor), Maurice Leloir (ilustrátor), Josef V. Sterzinger, Maurice Leloir, J. Huyot, Jules-Jean-Marie-Joseph Huyot

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Méně známý román A. Dumase z časů mušketýrů.

Přeložil J. V. Sterzinger ; se 116 dřevoryty J. Huyota ; dle kreseb M. Leloira.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 2003, česky, Naše vojsko, Praha

Statečný hrabě de Bussy touží osvobodit svou milenku z moci jejího žárlivého a krutého manžela, je však nucen ve vévodových službách opustit venkovské sídlo a doprovázet vévodu z Anjou do Paříže. Krásná Diana zatím hledá cestu, jak být svému milenci co

Pro vydání: 2003, česky, Naše vojsko, Praha

Statečný hrabě de Bussy touží osvobodit svou milenku z moci jejího žárlivého a krutého manžela, je však nucen ve vévodových službách opustit venkovské sídlo a doprovázet vévodu z Anjou do Paříže. Krásná Diana zatím hledá cestu, jak být svému milenci co nejblíž a nakonec také s manželem odjíždí do Paříže, kde dojde po mnoha intrikách k dramatickému krvavému zúčtování.

Dobrodružný milostný román z konce 16. století se odehrává ve Francii v době politických sporů mezi Jindřichem III. a vévodou z Anjou.

Druhý díl dobrodružného historického románu z doby panování Jindřicha III. a jeho sporů s vévodou z Anjou završuje i milostné dobrodružství Diany de Monsoreau.

Můj názor na knihu O korunu a lásku. ([Díl druhý] /):

zrušit
, česky, Naše vojsko,, Praha, 477 stran, ISBN: 8020606823
TOPlist