poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Posmrtný přístav

Další autoři: Tatjana Jandourková (překladatel)

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Poslední den na vojenské základně v Doveru se pro doktorku Kay Scarpettovou nevyvíjí podle plánu. Místo aby se soustředila na účinkování v CNN, kde má znovu vystoupit v prestižním televizním pořadu,…
Poslední den na vojenské základně v Doveru se pro doktorku Kay Scarpettovou nevyvíjí podle plánu. Místo aby se soustředila na účinkování v CNN, kde má znovu vystoupit v prestižním televizním pořadu, ocitá se na palubě soukromého vrtulníku a ujímá se funkce ředitelky Cambridgeského forenzního centra. Nebyly to jen záhadná krutá vražda malého chlapce a stejně záhadné přiznání vraha, co donutilo její nejbližší spolupracovníky Marina, Lucy a Bentona, aby se odhodlali k tak razantnímu kroku. Není normální, aby v márniční lednici začalo krvácet tělo muže, který během procházky se psem zemřel údajně na infarkt…a nález na místě činu napovídá, že nešlo o přirozenou smrt.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2012, česky, Knižní klub, Praha

Další kriminální román z řady o soudní patoložce Kay Scarpettové přináší opět napínavou mrazivou zápletku. Kay musí změnit plány a ujmout se funkce ředitelky Cambridgeského forenzního centra. Tato její nová pozice je provázena podivnými temnými

Pro vydání: Vyd. 1., 2012, česky, Knižní klub, Praha

Další kriminální román z řady o soudní patoložce Kay Scarpettové přináší opět napínavou mrazivou zápletku. Kay musí změnit plány a ujmout se funkce ředitelky Cambridgeského forenzního centra. Tato její nová pozice je provázena podivnými temnými okolnostmi. Souvisí spolu nějak krutá vražda malého chlapce a v márnici pak podivné krvácení již mrtvého těla muže, který měl zemřít na infarkt během procházky se psem? Před Kay stojí mnoho otazníků, které bude muset zodpovědět.

Ceněná americká autorka, která se proslavila i snahou o vyřešení záhady Jacka Rozparovače, přináší již 18. díl z oblíbené série detektivních thrillerů Kay Scarpettová zaměřených na využití forenzních vyšetřovacích metod.

Můj názor na knihu Posmrtný přístav:

zrušit
Originál: Port mortuary (anglicky)
, Vyd. 1., česky, Knižní klub,, Praha, 447 stran, ISBN: 9788024235004
TOPlist