poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Strážkyně krve

2. díl /

Další autoři: Jana Kunová

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Pro Mab Prowdovou je krvavá magie stejně přirozená jako dýchání. Ale když jedno její kouzlo omylem probudí mocnou spící kletbu, magie se jí vymkne z rukou – a probuzená kletba ohrožuje jak ji, tak…
Pro Mab Prowdovou je krvavá magie stejně přirozená jako dýchání. Ale když jedno její kouzlo omylem probudí mocnou spící kletbu, magie se jí vymkne z rukou – a probuzená kletba ohrožuje jak ji, tak zcela nemagického chlapce Willa, s nímž se Mab postupně sbližuje. Stejně jako v pozoruhodném debutu Magie krve Tessa Grattonová umně propojuje záhady, romantiku a hrůzu a dává jižanskému gotickému románu novou svěžest.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2013, česky, Knižní klub, Praha

Po úspěchu románu Magie krve přichází Tessa Grattonová opět se čtivou směsicí záhadného napínavého temného příběhu propojeného romantikou, který se volně odehrává v již známém světě Krvavých deníků. Jedno nepovedené kouzlo dospívající Mab Prowdové

Pro vydání: Vyd. 1., 2013, česky, Knižní klub, Praha

Po úspěchu románu Magie krve přichází Tessa Grattonová opět se čtivou směsicí záhadného napínavého temného příběhu propojeného romantikou, který se volně odehrává v již známém světě Krvavých deníků. Jedno nepovedené kouzlo dospívající Mab Prowdové přivede na svět velké nebezpečí. Ve chvíli krize je však naštěstí poblíž i mladík Will, který Mab zachrání a zlikviduje kouzlem oživlého hliněného panáka. Tím však nastanou velké potíže, neboť byla probuzena velká spící kletba z minulosti. Oba mladí lidé budou muset hrozivé situaci společně čelit a rychle ji ukončit. V průběhu jejich dobrodružství se mezi Mab a Willem začne utvářet silné pouto lásky.

Druhý díl volné fantasy série Krvavé deníky určené především mládeži a věnující se odvětví magie, která se odehrává díky té nejvzácnější životodárné tekutině - krvi.

Můj názor na knihu Strážkyně krve (2. díl /):

zrušit
Originál: Blood keeper (anglicky)
, Vyd. 1., česky, Knižní klub,, Praha, 366 stran, ISBN: 9788024242231
TOPlist