poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Allie Finklová - holčičí pravidla.: holčičí pravidla

3,, Kluci k zulíbání /

Další autoři: Dana Jelínková (překladatel)

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Allie Finklová má zase o čem přemýšlet. Do její třídy ve škole na Sosnovém návrší přijde nová spolužačka – a dokonce až z Kanady! Takže Allie přestává být Novou holkou! Nadšení ji však zakrátko…
Allie Finklová má zase o čem přemýšlet. Do její třídy ve škole na Sosnovém návrší přijde nová spolužačka – a dokonce až z Kanady! Takže Allie přestává být Novou holkou! Nadšení ji však zakrátko přejde. Nová spolužačka Žaneta začne vytvářet dusno a komandovat celou čtvrtou třídu! Brzy se jí podaří všechny, včetně Alliiných nejlepších kamarádek Sofie, Karolíny a Eriky, přesvědčit, že ten, kdo se nebude chovat tak, jak Žaneta chce, není nic jiného než... ubohé prtě! Allie si však není jistá, že už se chce začít chovat jako dospělá – rozhodně ne, kdyby to znamenalo, že musí o přestávkách honit kluky, přestat si hrát na královny a hlavně – nesmět být sama sebou!

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2011, česky, Knižní klub, Praha

Žaneta je až z Kanady a působí velice dospěle a chytře. Allie má radost, že už nebude nová holka. Je ale smutná z toho, že paní učitelka posadila Žanetu na její místo mezi její kamarádky a Allie musí sedět s Rozálií mezi dvěma nemožnými kluky.

Pro vydání: Vyd. 1., 2011, česky, Knižní klub, Praha

Žaneta je až z Kanady a působí velice dospěle a chytře. Allie má radost, že už nebude nová holka. Je ale smutná z toho, že paní učitelka posadila Žanetu na její místo mezi její kamarádky a Allie musí sedět s Rozálií mezi dvěma nemožnými kluky. Zároveň ale nechce, aby se Žaneta cítila špatně. Chtějí jí se Sofií, Karolínou a Erikou pomáhat. Zdá se, že Žaneta žádnou pomoc nepotřebuje. Naopak. Jejich hry označí za dětinské a je za prťata. Postupně začíná ovládat celou třídu. Rozhodne, že na důkaz toho, že už nejsou prťata, musí začít všechny holky chodit s kluky. Allie si přidává do seznamu další užitečná pravidla. Např. "To, že je něco nová móda, ještě neznamená, že je to dobrá věc."

Třetí díl příběhů devítileté Allie, která si postupně sestavuje svá vlastní pravidla pro život. Po vánočních prázdninách přichází do třídy nová spolužačka Žaneta. Pro děti kolem deseti let.

Můj názor na knihu Allie Finklová - holčičí pravidla. / Kluci k zulíbání / (3,):

zrušit
Originál: Best friends and drama queens (anglicky)
, Vyd. 1., česky, Knižní klub,, Praha, 191 stran, ISBN: 9788024230832
TOPlist