poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Tchaj-ťi: starodávné čínské cvičení pro uvolnění těla a mysli

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Tchaj-ťi, známé také jako tchaj-ťi-čchüan, je estetické starodávné zdravotní cvičení, které uvolňuje tělo, dodává mu energii a povznáší mysl. Působí dojmem pomalého tance.


- Základní program je…
Tchaj-ťi, známé také jako tchaj-ťi-čchüan, je estetické starodávné zdravotní cvičení, které uvolňuje tělo, dodává mu energii a povznáší mysl. Působí dojmem pomalého tance.


- Základní program je sestaven z nekontaktních plynulých pohybů, které zlepšují ohebnost, rovnováhu a koordinaci těla, snižují stres a posilují vytrvalost.

- Pravidelné cvičení napomáhá rozvíjet správné dýchání, zpevňovat svaly, šlachy a kosti, snižovat krevní tlak a přispívá k celkové pohodě.

- Kombinace pohybu, při němž dochází k minimálnímu zatížení kloubů, a duševního soustředění utváří moderní zdravotní režim vhodný pro jakýkoli věk.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2004, česky, Ikar, Praha

Příručka tradičního čínského cvičení obsahuje úvod pro úplné začátečníky (zásady cvičení, dýchání), přehled základních pohybů a forem a rady jak kultivovat a sbírat energii čchi. Atraktivní publikace je doplněna množstvím barevných fotografií, které radí

Pro vydání: Vyd. 1., 2004, česky, Ikar, Praha

Příručka tradičního čínského cvičení obsahuje úvod pro úplné začátečníky (zásady cvičení, dýchání), přehled základních pohybů a forem a rady jak kultivovat a sbírat energii čchi. Atraktivní publikace je doplněna množstvím barevných fotografií, které radí jak provádět jednotlivé cviky a jak postupovat při tchai-ťi sestavách.

Praktická příručka čínského cvičení je určena začátečníkům, pokročilým i instruktorům této relaxační techniky

Praktická příručka čínského cvičení je určena začátečníkům, pokročilým i instruktorům této relaxační techniky.

Můj názor na knihu Tchaj-ťi:

zrušit
Originál: Tai chi mind and body (anglicky)
, Vyd. 1., česky, Ikar,, Praha, 160 stran, ISBN: 8024904020
TOPlist