poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

The harlequin: an Anita Blake, vampitre hunter novel

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 2008, anglicky, Orbit, London

Expertka na nadpřirozené jevy Anita už se setkala ve svém dobrodružném životě s lecjakým dobrodružstvím a pověst o síle a schopnostech jí samotné i vládce Jean-Clauda se už rozšířila i za oceán, do Evropy. A to s sebou samozřejmě nese další potíže. Ve městě

Pro vydání: 2008, anglicky, Orbit, London

Expertka na nadpřirozené jevy Anita už se setkala ve svém dobrodružném životě s lecjakým dobrodružstvím a pověst o síle a schopnostech jí samotné i vládce Jean-Clauda se už rozšířila i za oceán, do Evropy. A to s sebou samozřejmě nese další potíže. Ve městě se totiž náhle objeví záhadní Harlekýnové, legendární tajní upíři a strážci pořádku. Ale proti komu hodlají tito nebezpeční upíři vlastně zasáhnout? Anita má svých starostí dost, ale tak nebo tak, i s tímto problémem se bude muset vypořádat. Konec konců se její osobní život neustále kříží s vyšetřováním roztodivných nadpřirozených trestných činů. V románu se opět rovnoměrně střídá hrůza a napětí se syrovou erotikou.

Pokračování řady příběhů z kategorie dark fantasy, v níž americká autorka svou hrdinku Anitu Blakeovou nechává žít ve světě nadpřirozených bytostí, to vše v hororové detektivce s výrazným erotickým akcentem.

Můj názor na knihu The harlequin:

zrušit
, anglicky, Orbit,, London, 415 stran, ISBN: 9781841493213
TOPlist