poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Silvova metoda kontroly mysli

Další autoři: Philip Miele (autor), Jitka Doležalová (překladatel), Pavla Kmochová (překladatel), Philip Miele, Pavel Chýle, Pavel Nádvorník, Lucie Vidmar, Jitka Doležalová, Pavla Kmochová

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Našim čtenářům se dostává do rukou druhé české vydání dnes již klasické knihy autorů Josého Silvy a Philipa Mieleho, a to v roce padesáti let trvání výzkumů Silvovy metody ovládání vlastní mysli…
Našim čtenářům se dostává do rukou druhé české vydání dnes již klasické knihy autorů Josého Silvy a Philipa Mieleho, a to v roce padesáti let trvání výzkumů Silvovy metody ovládání vlastní mysli (Silva Mind ControlR) a osmdesátých narozenin jejího zakladatele, Josého Silvy, a kdy po dvou letech působení v České republice již na pět tisíc našich absolventů Základního kursu Silvovy metody se připojuje ke společenství, které v prosinci 1993 čítalo více než 12 miliónů absolventů ve 102 zemích světa.

Obsahem systému Silvovy metody je zvládnutí mechanismů relaxace těla i mysli za účelem zvládání stresu, a pro pravidelně a vytrvale cvičící, zdokonalení a skutečného rozvoje své vlastní osobnosti. Není tedy na místě spojovat termín "Mind Control" s nesprávnými asociacemi vyplývajícími z evropského historického kontextu ovládání jedněch druhými. V americkém kontextu "Mind Control" totiž vychází ze vžitého kultu "self-control", tj. doslova sebeovládání, jako základu tamní společenské výchovy. Oproti tomu pro evropský význam "kontroly" se na americkém kontinentu používá výrazů "manipulace" a "vymývání mozků".

Silvova metoda je elektrickou synthesou účinných technik stále rozvíjených a vědecky prověřovaných Ústavem pro Psychorientologii a dalšími výzkumnými pracovišti v mnohých částech světa. Na rozdíl od jiných meditativních praktik se pomocí Sifvovy metody neuvěřitelně rychle otevíráme světu, neignorujeme problémy a nepovznášíme se nad ně, ale čelíme jim a řešíme je.

Kurs ovládání vlastní mysli podle Josého Silvy vede ke konání dobra, protože v meditační hladině Alfa nelze účinně konat zlo - buď se zastaví v našem těle a poškodí je, nebo se okamžitě dostaneme zpět do hladiny Beta. Silvova metoda nám umožňuje vědomě zapojovat rozsáhlejší, většinou lidí dosud nevyužívané oblasti mozku.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 1996, česky, Radost, Pragma, Praha

Americký léčitel seznamuje s metodou jak zlepšit své duševní schopnosti, uvedením svého mozku do relaxační hladiny alfa

Pro vydání: 2. vyd, 1996, česky, Radost, Pragma, [Praha]

Americký léčitel seznamuje s metodou jak zlepšit své duševní schopnosti,

Pro vydání: 1996, česky, Radost, Pragma, Praha

Americký léčitel seznamuje s metodou jak zlepšit své duševní schopnosti, uvedením svého mozku do relaxační hladiny alfa

Pro vydání: 2. vyd, 1996, česky, Radost, Pragma, [Praha]

Americký léčitel seznamuje s metodou jak zlepšit své duševní schopnosti, uvedením svého mozku do relaxační hladiny alfa.

Pro vydání: 1995, česky, Pragma, Praha

Silvova metoda rozvoje mysli a zvládání stresu programováním v hladině alfa pro potřeby manažerů

Pro vydání: 1995, česky, Pragma, Praha

Silvova metoda rozvoje mysli a zvládání stresu programováním v hladině alfa pro potřeby manažerů.

Můj názor na knihu Silvova metoda kontroly mysli:

zrušit
Originál: Silva mind control method (anglicky)
, 2. vyd, česky, Radost, Pragma,, [Praha], 205 stran, ISBN: 8085189259
TOPlist