poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Němčina pro zdravotní sestry =: Deutsch für Krankenschwestern : příručka odborných textů, výrazů a cvičení

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Seznamuje s německými odbornými termíny týkajícími se stavby lidského těla a nejčastějších onemocnění a dává návod pro komunikaci s německy mluvícími pacienty. Určeno studentům středních a vyšších…
Seznamuje s německými odbornými termíny týkajícími se stavby lidského těla a nejčastějších onemocnění a dává návod pro komunikaci s německy mluvícími pacienty. Určeno studentům středních a vyšších zdravotnických škol a studentům bakalářského studia na lékařských fakultách. Může však dobře posloužit i zájemcům z řad zdravotnických pracovníků.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 2., dopl. vyd., 2004, česky, Informatorium, Praha

Příručka je rozdělena do šesti částí: Tělo (krevní oběh, kostra, ...); Odborná témata - zdravotnictví; Rozhovory s pacientem; Rakovina; Postupy léčby. Na konec příručky jsou připojeny důležité odkazy, použitá literatura a prostor na

Pro vydání: 2., dopl. vyd., 2004, česky, Informatorium, Praha

Příručka je rozdělena do šesti částí: Tělo (krevní oběh, kostra, ...); Odborná témata - zdravotnictví; Rozhovory s pacientem; Rakovina; Postupy léčby. Na konec příručky jsou připojeny důležité odkazy, použitá literatura a prostor na poznámky. Kapitoly se skládají z odborných článků, slovíček, otázek, gramatiky a cvičení.

Příručka odborných textů, výrazů a cvičení z oblasti zdravotnictví v německém jazyce. Kniha je vhodná pro zdravotní sestry.

Můj názor na knihu Němčina pro zdravotní sestry =:

zrušit
TOPlist