poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Nespoutaná

3. /

Další autoři: Ivana Svobodová

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Clara se musela vyrovnat se znepokojujícími vizemi, se ztrátou člověka, kterého nesmírně milovala, i s bolestivým rozchodem se svou první láskou. Nepřeje se nic jiného než žít normální život,…
Clara se musela vyrovnat se znepokojujícími vizemi, se ztrátou člověka, kterého nesmírně milovala, i s bolestivým rozchodem se svou první láskou. Nepřeje se nic jiného než žít normální život, vystudovat a ujasnit si, který se dvou úžasných kluků v jejím okolí je ten pravý. Avšak další vize, a s ní spojené poslání, na sebe nenechá dlouho čekat. A je ještě děsivější a nebezpečnější než všechny předchozí. A jestliže Clara nechce obětovat svou nejlepší kamarádku i celé andělské společenství, musí se vypravit na cestu, která navždy změní její život, na cestu, která jednou pro vždy určí, kam se bude ubírat osud její i osud všech, které miluje. Ve strhujícím finále Nadpozemské musí Clara rozhodovat o svém osudu jednou provždy.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 1. vyd., 2013, česky, CooBoo, V Praze

Clara je anděl seslaný na Zem s jistým posláním. Křečovitě se snaží žít normální život a odprostit se od znepokojivých vizí. Ráda by dostudovala a vyřešila i své vztahové problémy. Není jí to však přáno, neboť její nadpozemský původ se nedá jen tak

Pro vydání: 1. vyd., 2013, česky, CooBoo, V Praze

Clara je anděl seslaný na Zem s jistým posláním. Křečovitě se snaží žít normální život a odprostit se od znepokojivých vizí. Ráda by dostudovala a vyřešila i své vztahové problémy. Není jí to však přáno, neboť její nadpozemský původ se nedá jen tak odložit a zapomenout na něj. Trilogie o dívce andělovi dospěla ke svému závěru a Clara tak bude vystavena té největší zkoušce. V sázce je nejen život jejích blízkých lidských přátel, ale i osud celého andělského společenství. Závěr romantické emotivní trilogie ze současného světa obohaceného o andělské bytosti.

Závěrečný díl romantické fantasy trilogie určené především starším dětem a mládeži vyprávějící osud dívky-anděla, která navzdory svému nadpozemskému původu to nemá mezi lidmi vůbec jednoduché.

Můj názor na knihu Nespoutaná (3. /):

zrušit
Originál: Boundless (anglicky)
, 1. vyd., česky, CooBoo,, V Praze, 337 stran, ISBN: 9788074471841
TOPlist