poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče

Další autoři: Danglár, Miroslav Zelinský, Kristýna Zelinská, Johana Zelinská

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Máte doma dítě, které se dloubá v nose, je zapomnětlivé, lenivé, lakomé nebo hubaté? Hledáte dobrou polepšovnu, která Vaše dítě zachrání před celoživotní neposlušností? Už nehledejte. Z této knihy se…
Máte doma dítě, které se dloubá v nose, je zapomnětlivé, lenivé, lakomé nebo hubaté? Hledáte dobrou polepšovnu, která Vaše dítě zachrání před celoživotní neposlušností? Už nehledejte. Z této knihy se Vaše dítě konečně dozví, co ho čeká, když bude neposlušné!

Legendární slovenský bestseller, který má tisíce nadšených fanoušků, ale také stejně mnoho odpůrců, vychází v novém českém překladu a s novými doplněnými ilustracemi. Pohádky o dětech, které jsou postižené různými druhy neposlušnosti, plné černého humoru a neobyčejných strašidel, vyvolávají ve spojení s Danglárovými ilustracemi hurónský smích u dětí, ale i u rodičů. Kniha se stala oblíbenou dětskou četbou a suverénně vede jako nejčtenější knížka na školních recitačních a interpretačních soutěžích. Dočkala se pěti divadelních zpracování na Slovensku i v České republice a vyšla také na CD, českou verzi načetla Aňa Geislerová.

Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče jsou v novém rozšířeném vydání a v nové typografické úpravě připravené pro novou generaci malých neposlušníků a jejich zoufalých rodičů a jsou zaručenou pedagogicko-výchovnou pomůckou poslední instance s úspěšností 97,3 procent.

Nové rozšířené vydání!

Čtrnáct pohádek + pomocný slovník + test neposlušnosti + přesvědčovací argumentář.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 2., rozš. vyd., 2014, česky, Host, Brno

Netradiční pohádky "nepohádky" o zlobivých dětech a jejich více či méně úspěšné výchově. Příběhy jsou psané svérázným humorem a s nadsázkou. Již samotné názvy pohádek leccos napoví: "Pohádka o líném Toníkovi", "Pohádka o

Pro vydání: 2., rozš. vyd., 2014, česky, Host, Brno

Netradiční pohádky "nepohádky" o zlobivých dětech a jejich více či méně úspěšné výchově. Příběhy jsou psané svérázným humorem a s nadsázkou. Již samotné názvy pohádek leccos napoví: "Pohádka o líném Toníkovi", "Pohádka o Věrce, která se dloubala v nose", Pohádka o žravém Petříkovi" a další. Text je doplněn ilustracemi s nádechem hororu. Toto vydání vychází v nové grafické úpravě a je rozšířeno o pomocný slovník, test neposlušnosti a přesvědčovací argumentář.

Neobvyklé "pohádky" o neposlušných dětech a "praktické" rady pro bezradné rodiče. Knížka pobaví starší děti i některé dospělé čtenáře.

Pro vydání: 1. vyd., 2002, česky, Albatros, Praha

Pohádkové příběhy.

Neobvyklé "pohádky" o neposlušných dětech a "praktické" rady pro bezradné rodiče. Knížka pobaví starší děti i některé dospělé čtenáře

Neobvyklé "pohádky" o neposlušných dětech a "praktické" rady pro bezradné rodiče. Knížka pobaví starší děti i některé dospělé čtenáře.

Recenze: Kdo zlobí, nepřežije

Pohádky pro neposlušné děti vlastně žádnými pohádkami nejsou. Předčítat je potomkům před spaním není úplně strategické, místo dobrých předsevzetí by je spíš trápily ošklivé sny. Vtipné texty ocení dospělí, zvláště ti, kteří mají s dětmi své bohaté…
Jiří Lojín, 23. dubna 2014, VašeLiteratura.cz

Můj názor na knihu Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče:

zrušit
Originál: Rozprávky pre neposlušné deti (a ich starostlivých rodičov) (slovensky)
, 2., rozš. vyd., česky, Host,, Brno, 178 stran, ISBN: 9788074910685
TOPlist