poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Poslední čarodějka.

Královna stínů /

Další autoři: Dagmar Steidlová

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Od chvíle, kdy se velká města pohroužila do stínů, je Catalina na útěku. Její magie je totiž to jediné, co může zachránit svět před zhoubou. Zatímco její přátelé riskují své životy v nejhlubší poušti,…
Od chvíle, kdy se velká města pohroužila do stínů, je Catalina na útěku. Její magie je totiž to jediné, co může zachránit svět před zhoubou. Zatímco její přátelé riskují své životy v nejhlubší poušti, vydává se dívka do Města stínů, kde vše začalo a kde žije prastará bytost, které nikdo neunikne. Mocná Královna stínů.Ta je možná klíčem ke všemu, co se teď na světě děje.
Jak dopadne jejich setkání? Zůstane svět zahalen stíny a temnotou nebo je ještě naděje?
Závěrečný díl napínavé fantasy trilogie!

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 2. vyd., 2014, česky, Fragment / Young adults, Praha

Catalina Soleado přijíždí v oblaku z havraních pírek - Malfurii do Města na konci světa, do Lisabonu. To ona je Mefistia, zrádkyně. V Lisabonu se má setkat se svou babičkou Nurií Nieblou, mlžnou čarodějnicí. Catalina doufá, že babička

Pro vydání: 2. vyd., 2014, česky, Fragment / Young adults, Praha

Catalina Soleado přijíždí v oblaku z havraních pírek - Malfurii do Města na konci světa, do Lisabonu. To ona je Mefistia, zrádkyně. V Lisabonu se má setkat se svou babičkou Nurií Nieblou, mlžnou čarodějnicí. Catalina doufá, že babička jí pomůže napravit to, co způsobila, když srdce čarodějnictví, Malfurii, zničila. Stejně silně jako touží zachránit svět před Armádou stínů, touží ale také nalézt Jordího, kterého miluje.

Třetí, závěrečná část fantasy trilogie pro starší děti a mládež, ve které se ve Městě stínů završuje příběh Cataliny, malířky živých map.

Můj názor na knihu Poslední čarodějka. / Královna stínů /:

zrušit
Originál: Malfuria - Die Königin der Schattenstadt, Königin der Schattenstadt (německy)
, 2. vyd., česky, Fragment, / Young adults, Praha, 260 stran, ISBN: 9788025321416
TOPlist