poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Artefakt

Další autoři: Tomáš Slavík

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Lidstvo se vypravilo ke hvězdám, kde se ocitlo ve válečném konfliktu se zákeřnou mimozemskou rasou. Vše, co proti hrozbě vetřelců stojí, jsou vojáci z Programu obsluhy dvojenců, elitní vojenský tým,…
Lidstvo se vypravilo ke hvězdám, kde se ocitlo ve válečném konfliktu se zákeřnou mimozemskou rasou. Vše, co proti hrozbě vetřelců stojí, jsou vojáci z Programu obsluhy dvojenců, elitní vojenský tým, který na dálku obsluhuje své kopie a provádí je těmi nejnebezpečnějšími zákoutími války.
Kapitán Conrad Harris zemřel už stokrát – pokaždé při sebevražedné misi uvnitř dvojeneckého těla. Lidé ho znají jako Lazara, muže závislého na smrti. Když se zničehonic přestane hlásit utajená výzkumná stanice, skrytá hluboko uvnitř území mimozemského nepřítele, neexistuje nikdo lepší, kdo by se mohl postavit do čela záchranné mise.
Ovšem na to, s čím se tam setká, nebyl Harris vycvičený. A tentokrát se vrátit nemusí…

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 1. vydání, česky

Lidstvo je ve válečném konfliktu s nevypočitatelnou mimozemskou rasou. Pro boj lidé používají novou technologii, tzv. Program dvojenců. Jedná se o elitní vojenský tým obsluhující na dálku své kopie. Výjimečným členem tohoto týmu je kapitán Conrad Harris, který se stal již

Pro vydání: 1. vydání, česky

Lidstvo je ve válečném konfliktu s nevypočitatelnou mimozemskou rasou. Pro boj lidé používají novou technologii, tzv. Program dvojenců. Jedná se o elitní vojenský tým obsluhující na dálku své kopie. Výjimečným členem tohoto týmu je kapitán Conrad Harris, který se stal již za svého života legendou. Na svých nesčetných misích totiž uvnitř dvojeneckého těla zemřel více než stokrát. Proto také získal přezdívku Lazar. Ve chvíli, kdy je třeba vyřešit opravdu velmi nebezpečnou situaci uvnitř nepřátelského území, není divu, že do čela záchranné mise je postaven právě Lazar. Možná ale na konci této supernebezpečné mise stojí cosi, nač vojáci připraveni ani vycvičeni nejsou a ani být nemohou. Do nekonečného vesmíru totiž vysílá svůj neustávající znepokojující signál podivný Artefakt.

Úvodní díl nápadité zajímavé sci-fi série Lazarova válka. Lidstvo využívá pro zkoumání vesmíru i boj s nepřátelskými mimozemskými civilizacemi novou technologii - specifický dvojenecký program.

Můj názor na knihu Artefakt:

zrušit
Originál: Artefact. (anglicky)
1. vydání, česky, , 313 stran, ISBN: 9788073983444
TOPlist