poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Akvafitnes: cvičení pro posílení těla šetřící klouby

Další autoři: Leona Maříková

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Cvičení pro posílení těla šetřící klouby

Objevte nový, účinný způsob jak si zlepšit fyzickou kondici cvičením ve vodě. Díky strečinku, posilování, aerobním a relaxačním cvikům posílíte svaly, shodíte…
Cvičení pro posílení těla šetřící klouby

Objevte nový, účinný způsob jak si zlepšit fyzickou kondici cvičením ve vodě. Díky strečinku, posilování, aerobním a relaxačním cvikům posílíte svaly, shodíte přebytečné kilogramy a budete se cítit báječně.

Pohyb, hudba a voda - to jsou tři elementy, které přinášejí radost a pocit pohody pro tělo i duši. Osvěžující cviky nezatěžující páteř a klouby, a navíc zvyšující pevnost kostí, jsou vhodné pro každého.

Akvafitness jako vynikající "mokrá" příprava pro sportovce - brazilský fotbalový tým si před mistrovstvím světa 2002 doplňoval trénink právě akvafitnessem, a vy můžete také.

Skvělý potenciál při spalování tuků - ve vodě musí vaše tělo pracovat tvrději než na suchu, takže za kratší dobu spálíte více kalorií.

Tréninkové programy - akvadance, akvaaerobik, posilování s náčiním - jsou ideální v bazénu nebo v moři, a navíc se naučíte relaxační cviky inspirované orientálními technikami.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2005, česky, Ikar, V Praze

Cvičení ve vodě využívá přirozeného odporu a vztlaku vody a představuje účinnou formu fyzické zátěže. Je vhodné pro všechny věkové kategorie i lidi s nadváhou, cvičení nezatěžuje klouby, je vhodné i pro snížení tělesné hmotnosti. Kniha podrobně

Pro vydání: Vyd. 1., 2005, česky, Ikar, V Praze

Cvičení ve vodě využívá přirozeného odporu a vztlaku vody a představuje účinnou formu fyzické zátěže. Je vhodné pro všechny věkové kategorie i lidi s nadváhou, cvičení nezatěžuje klouby, je vhodné i pro snížení tělesné hmotnosti. Kniha podrobně vysvětluje jednotlivé cviky, uvádí sestavy do mělké a hluboké vody, cviky na posilování, na pružnost a uvolnění. V závěru je uvedeno osm tréninkových programů

Příručka přibližuje zábavnou a účinnou formu cvičení ve vodě

Můj názor na knihu Akvafitnes:

zrušit
Originál: Aqua-fitness (anglicky)
, Vyd. 1., česky, Ikar,, V Praze, 160 stran, ISBN: 8024905477
TOPlist