poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Třináctý apoštol

Další autoři: Tatjana Jandourková (překladatel), Rachael F Heller (autor), Rachael F. Heller, Tatjana Jandourková

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

V ruinách stedověkého kláštera je objeven deník jistého mnicha z 12. století... a v zápětí začne docházet k vraždám. Říká se, že mnichovy zápisky poskytují vodítko k nalezení svitku pocházejícího z…
V ruinách stedověkého kláštera je objeven deník jistého mnicha z 12. století... a v zápětí začne docházet k vraždám. Říká se, že mnichovy zápisky poskytují vodítko k nalezení svitku pocházejícího z dob Ježíše - díla zatím neznámého autora, jenž zaznamenal skutečná Kristova slova.
Dva lidé společně disponují potřebnými znalostmi k tomu, aby mohli sledovat, kam tento dokument vede: americký odborník na kybernetickou kriminalitu Gil Pearson a Sabbie Karaimová, bývalá členka izraelského komanda a překladatelka bible. Ale na jejich neobyčejné cestě, která je zavede po celém světě a o dva tisíce let zpět do historie, je čeká jak nepopsatelný poklad, tak neustálý strach. Protože všichni fanatici a ďáblové se snaží zmocnit stejného tajemství, aby získali moc zničit svět, jaký známe.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vydání první, 2008, česky, Noxi, V Bratislavě

Mnichovy zápisky možná poskytují vodítko k nalezení svitku, na němž jsou zaznamenána skutečná, autentická slova Ježíše Krista. Kvalifikovaná dvojice, americký odborník na kybernetickou kriminalitu Gil Pearson a Sabbie Karaimová, bývalá členka

Pro vydání: Vydání první, 2008, česky, Noxi, V Bratislavě

Mnichovy zápisky možná poskytují vodítko k nalezení svitku, na němž jsou zaznamenána skutečná, autentická slova Ježíše Krista. Kvalifikovaná dvojice, americký odborník na kybernetickou kriminalitu Gil Pearson a Sabbie Karaimová, bývalá členka izraelského komanda a překladatelka bible disponuje potřebnými znalostmi k tomu, aby mohli sledovat, kam tento dokument vede. Ale na jejich dramatické cestě, která je zavede po celém světě a o dva tisíce let zpět do historie, je čeká jak nepopsatelný poklad, tak především neustálý strach a mnoho mrtvých. Protivníky jsou jim totiž nejrůznější fanatici, kteří se snaží zmocnit stejného tajemství, aby získali moc zničit svět, jaký známe. Filmové střihy v ději, akční, dramatické a drsné scény, tajemno - dobrodružný thriller ze stejné poličky jako Da Vinciho kód - a s podobnými ambicemi. Hlavní dvojice funguje podobně, stejně je v začátku zavražděn "starý profesor", hrdinové jsou nuceni podle stejného schématu dopouštět se činů mírně trestných. Jen místo Opus Dei jsou zde muslimští fanatici a konspirace se tentokrát netýká Kristových potomků, ale utajeného apoštola a jeho role v příběhu ukřižování.

V ruinách středověkého kláštera byl objeven deník jistého mnicha z 12. století... a v zápětí začne docházet k vraždám. Pro koho je deník důležitý a proč?

Můj názor na knihu Třináctý apoštol:

zrušit
Originál: 13th apostle. (anglicky)
, Vydání první, česky, Noxi,, V Bratislavě, 320 stran, ISBN: 9788089179787
TOPlist